Çözüldü Rampage SMX-R600 sol tık ve sağ tık yer değiştirdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
430 TL

legend5484

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Rampage SMX-R600 Python'da sol tık, sağ tıka, sağ tık ise sol tıka dönüştü. Çözümü nedir?
GTA San Andreas oynarken sol tıka bastığımda nişan alıyor, sağ tıka bastığımda ateş ediyor. Eskiden sol tıkla daha iyi ateş ederdim ve sağ tıkla hedef alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage SMX-R600 Python'da sol tık, sağ tıka, sağ tık ise sol tıka dönüştü. Çözümü nedir?
GTA San Andreas oynarken sol tıka bastığımda nişan alıyor, sağ tıka bastığımda ateş ediyor. Eskiden sol tıkla daha iyi ateş ederdim ve sağ tıkla hedef alırdım.

Sadece GTA San Andreas'ta oluyorsa ayarlardan değiştirebilirsiniz.

Artı -1 Eksi
"Fare ayarları" bölümüne girip "birincil tuş" bölümünü sol tik yapmayı deneyin. Belki yanlışlıkla bir klavye kısayoluna tıklayıp bu ayarı değiştirmiş olabilirsiniz.

Denetim Masası / fare / düğmeler / sağ tık sol tık yer değiştir tikini kaldırın.
Fotoğraftaki gibi olsun.

Ekran Alıntısı.PNG

Sadece GTA San Andreas'ta oluyorsa ayarlardan değiştirebilirsiniz.
Çözüldü.
Denetim Masası / fare / düğmeler / sağ tık sol tık yer değiştir tikini kaldırın.
Fotoğraftaki gibi olsun.

Eki Görüntüle 1295807

Ha, sağ tık menüsü sol tıkta gözüküyor, ondan bahsediyorum işte.
"Fare ayarları" bölümüne girip "birincil tuş" bölümünü sol tik yapmayı deneyin. Belki yanlışlıkla bir klavye kısayoluna tıklayıp bu ayarı değiştirmiş olabilirsiniz.
Ben nasıl değiştirebilirim ki? Oynamadım, kendi kendine oldu bir anda işte.

Geri
Yukarı