Rampage SN-R10 vs RM-2019g vs RM-K23

Bütçe
250
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar, mikrofonlu kulaklık almayı düşünüyorum ve YouTube için içerik üretiyorum. İnternette bazı kulaklıklar buldum sizce hangisini seçmeliyim? (Daha iyi önerisi olanlar link bırakabilir maksimum bütçe 250 TL)

Seçenek 1: Rampage Alquist Sn-r10 Siyah 3,5mm Rgb Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Seçenek 2: Rampage Rm-2019g X-tıtan Rgb 7.1 Surround Usb Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Profesyonel Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Seçenek 2: Rampage Rm-k23 Mıssıon Yeşil Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Merhaba arkadaşlar, mikrofonlu kulaklık almayı düşünüyorum ve YouTube için içerik üretiyorum. İnternette bazı kulaklıklar buldum sizce hangisini seçmeliyim? (daha iyi önerisi olanlar link bırakabilir maksimum bütçe 250 TL)

Seçenek 1: Rampage Alquist Sn-r10 Siyah 3,5mm Rgb Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Seçenek 2: Rampage Rm-2019g X-tıtan Rgb 7.1 Surround Usb Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Profesyonel Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Seçenek 2: Rampage Rm-k23 Mıssıon Yeşil Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Rampage pulsar nasıl senin için ben kullanıyorum memnunum.

Rampage almayın, aldırmayın.

Rampage Drop Plus ve Fury X hariç alma, pişman olursun. Tecrübe.

Güzel kulaklık fakat fiyatı aşıyor ben biraz araştırıp sana atarım.
Hem malın kendisi hem de daha kaliteli:

Ayrıca buna da bak istersen:

Geri
Yukarı