Rampage V900-S direksiyon seti alınır mı?

Hocam ben bu konuyu açtığım zamanlar bir aptallık yapıp aldım. Almayın değmez paranıza. Ben 750 TL iken almıştım şimdi 1000 TL olmuş. Bu fiyatlara ikinci el Driving For GT, G25 veya G27 modellerinden hangisini bulursanız onu alın. Gelelim ürüne. Ürün kısaca çöp. Direksiyon 20-25 derece çevirmeden algılamıyor. Son kısmın da 50 derece civarı ölü bölge var. Yani toplam 750-800 derece 900 derece kesinlikle değil. Direksiyon ne kadar çevirirseniz değil de parça parça dönüyor. Tuş gibi yani. YouTube videolarına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Driver desteği falan kesinlikle yok. Çıkacağını düşünmüyorum. Test Driver'i diye saçma sapan hiçbir işe yaramayan bir program çıkartmışlar. Forza oyunun da ise 90 derece çevirmeden direksiyonu algılamıyor. 90 dereceden sonra çalışıyor. Alırsanız eliniz de kalır hocam satamazsınız almayın kesinlikle. Ben satmayı düşündüm ama alan kişi sorun yaşar iade etmek falan ister diye uğraşmadım. Evde boş boş duruyor. Yaşadığınız sorunlar hakkın da müşteri hizmetleri asla destek vermiyor. Adamlar daha böyle bir ürünün olduğundan habersiz. Kısacası almayın.
Merhabalar ben lise öğrencisiyim bütçeme göre bu direksiyonu almak istiyorum gerekli ayarlardan sonra gayet güzel olduğunu duydum benle iletişime geçebilir misiniz uygun fiyata verirseniz almak isterim ürünü

Merhabalar ben lise öğrencisiyim bütçeme göre bu direksiyonu almak istiyorum gerekli ayarlardan sonra gayet güzel olduğunu duydum benimle iletişime geçebilir misiniz uygun fiyata verirseniz almak isterim ürünü

Ürünü çok fazla önermem çünkü şu anki fiyatını hak eden bir ürün değil. Ayrıca ürünü kendim kullanıyorum ve satmayı düşünmüyorum.

Hocam ben bu konuyu açtığım zamanlar bir aptallık yapıp aldım. Almayın değmez paranıza. Ben 750 TL iken almıştım şimdi 1000 TL olmuş. Bu fiyatlara ikinci el Driving for GT, G25 veya G27 modellerinden hangisini bulursanız onu alın. Gelelim ürüne. Ürün kısaca çöp. Direksiyon 20-25 derece çevirmeden algılamıyor. Son kısmın da 50 derece civarı ölü bölge var. Yani toplam 750-800 derece 900 derece kesinlikle değil. Direksiyon ne kadar çevirirseniz değil de parça parça dönüyor. Tuş gibi yani. YouTube videolarına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Driver desteği falan kesinlikle yok. Çıkacağını düşünmüyorum. Test Driver'i diye saçma sapan hiçbir işe yaramayan bir program çıkartmışlar. Forza oyunun da ise 90 derece çevirmeden direksiyonu algılamıyor. 90 dereceden sonra çalışıyor. Alırsanız eliniz de kalır hocam satamazsınız almayın kesinlikle. Ben satmayı düşündüm ama alan kişi sorun yaşar iade etmek falan ister diye uğraşmadım. Evde boş boş duruyor. Yaşadığınız sorunlar hakkın da müşteri hizmetleri asla destek vermiyor. Adamlar daha böyle bir ürünün olduğundan habersiz. Kısacası almayın.

Ölü bölgeyi oyunlarda kapatabiliyorsunuz yani hiç araştırmadan ürünlere çöp demeyelim. Ha bir de şu an driver ı var.

Dosya Ekleri

• CBD7A9DB-1B79-4528-A85E-1CF0AD2EAF78.jpeg
    CBD7A9DB-1B79-4528-A85E-1CF0AD2EAF78.jpeg
    48,9 KB · Görüntüleme: 98
Forcefeedback olmasa bir şey olmaz. Bir tek zayıfı o. 2100 lira 2500'den aşağı G27 ikinci el de olur ama Rampage'in görünüşü beni benden aldı ve otomatik kullanıyorum. Keyfim kolay istiyor oto alacaksanız Rampage V900 alırsınız, oto en iyi o.

@4X3S D3NIED Hocam 2 senelik mesaja niye tepki atıyorsunuz ya ?😄 O zamanlar ucuzdu,fiyatına göre alınabilir düzeydeydi.
Hocam kusura bakmayın şimdi fark ettim:). Fakat bu konu öne çıkınca baktım ve konuda yanlış bilgilendirmeler olduğunu gördüm. Öncelikle V900-S sisteminde Force Feedback yok. İkinci olarak Force Feedback oldukça gerekli bir özelliktir. Şu anki fiyatlarla zaten almaya değmez fakat eski fiyatlarla da almadan önce 2 kere düşünürdüm. Çoğu kişi titreşim var demiş fakat bu özellik titreşim motoru denen basit bir devreyle sağlanmakta hatta bu titreşim motoru 50 liralık gamepadlerde bile var. Force Feedback titreşim motoru değil de servo motorla sağlanır.
Force Feedback'in ne olduğunu ve önerdiğim direksiyon setlerinin neler olduğunu rehberimden öğrenebilirsiniz.

Force Feedback'in ne olduğunu ve önerdiğim direksiyon setlerinin neler olduğunu rehberimden öğrenebilirsiniz.
Evet, biliyorum. V900S o zamanlar 550 veya 600 lira gibi bi şeydi sanırsam. DFGT'nin 2. elinden daha ucuzdu yani. Hatta 180 derece setler 250-300 liraya satıldığı için üzerine koyup 900 derecelik almak mantıklı oluyordu o dönem için ama dediğiniz gibi tabi ki de kaliteli bir model değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı