Rampage V902 ETS 2 oyun ayarları içinde Force feedback özelliği ayarlanamıyor

morteux1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba v 902 direksiyon setine sahibim. Ürünün driveri yüklü Force feedback çalışıyor fakat ETS 2 de açmaya çalıştığımda Force feedback kısmı siyah bir şekilde gözüküyor ayarlamıyorum, yardım eder misiniz?

SS atar mısın hocam bir aynı direksiyon seti bende de var.

Merhaba v 902 direksiyon setine sahibim. Ürünün driveri yüklü Force feedback çalışıyor fakat ETS 2 de açmaya çalıştığımda Force feedback kısmı siyah bir şekilde gözüküyor ayarlamıyorum, yardım eder misiniz?
V902'de FFB yok'ki?

Dosya Ekleri

• 2024-03-30.png
    2024-03-30.png
    303,4 KB · Görüntüleme: 15
V902'de Force Feedback yok sadece titreşim motoru var ve bu ikisi aynı şey değil, Force Feedback yolun yapısına göre direksiyonda oluşan bir tepki, direksiyonun sağa solu oynatabilir titreşim motoru ise sadece titreştirir, direksiyonu oynatmaz. Ayarlardan Force Feedback ile oynaman bir şey değiştirmeyecek. Titreşim ayarıyla oynayabilirsin.

Tamam kanka teşekkür ederim ben yanlış biliyormuşum sağ ol.

V902'de Force feedback yok sadece titreşim motoru var ve bu ikisi aynı şey değil, Force feedback yolun yapısına göre direksiyonda oluşan bir tepki, direksiyonun sağa solu oynatabilir titreşim motoru ise sadece titreştirir, direksiyonu oynatmaz. Ayarlardan Force feedback ile oynaman bir şey değiştirmeyecek. Titreşim ayarıyla oynayabilirsin.

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı