Rampage ve Gamepower alınır mı?

Peki önerebileceğiniz kulaklık var mı?(600 civarı) klavyeyi maalesef red Switch özelliği sebebiyle Gamepower almak durumundayım.

Peki önerebileceğiniz kulaklık var mı?(600 civarı) Klavyeyi maalesef Red Switch özelliği sebebiyle Gamepower almak durumundayım.
Bütçe artarsa hs50pro fena değil.

Bunu onerecektim markayı unuttum 😃

Artık içinde Game, Gaming tarzı kelimeler yazınca ister istemez korkmaya başladım :)
Kullandınız mı daha önce?

Gamepower Overlord red Switch kablolu mekanik oyuncu klavyesi.
Klavye de bu, başka red Switch klavye öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Peki önerebileceğiniz kulaklık var mı?(600 civarı) klavyeyi maalesef red Switch özelliği sebebiyle Gamepower almak durumundayım.
ASUS TUF Gaming M3 Aura Sync RGB 7000DPI oyuncu mouse 370 TL.
Farede bu daha iyisi varsa bu fiyata önerirseniz sevinirim.

Gamepower tercih etmeyin kendi ürünlerini satmıyor.

Fakat diğer Red Switch ürünlerde Everest ve Gamebooster markaları var diğerleri ise bütçemi aşıyor. Yani benim steel series tarzı ürünler alacak bütçem yok.

Son düzenleme:
Alırlarken yanlarında mıydın? Kaç tane Rampage ürünü kullandın?

Cidden Rampage'in kendi ürettiğini mi düşünüyorsun? Öyleyse, fabrikaları nerede? Başka şirketlerden veya satıcılardan alınıp Rampage logosu basılıyor.

Cidden Rampage'in kendi ürettiğini mi düşünüyorsun? Öyleyse, fabrikaları nerede? Başka şirketlerden veya satıcılardan alınıp Rampage logosu basılıyor.

Hayır tabii ki Rampage'in kendi ürün üretmediğini herkes biliyor zaten sorun şu Rampage'i görüp hemen sallıyorlar ona kızıyorum.

Misal Apple'da foxon a ürün ürettiriyor o zaman appela çöp diyelim olmaz değil mi?

Alırlarken yanlarında mıydın? Kaç tane Rampage ürünü kullandın?

En az 10 tane Rampage ürünü kullandım, 2-3 aydan fazla dayanan olmadı hemen garantiye göndermek zorunda kaldım. Akılsızken sorunun bende olduğunu düşünüyordum CH321 alıp 2.5 yıl kullanınca bende olmadığını anladım, şu boş markaları övüp durmayı kesin artık.

En az 10 tane Rampage ürünü kullandım, 2-3 aydan fazla dayanan olmadı hemen garantiye göndermek zorunda kaldım. Akılsızken sorunun bende olduğunu düşünüyordum CH321 alıp 2.5 yıl kullanınca bende olmadığını anladım, şu boş markaları övüp durmayı kesin artık.

4 yıl önce Rampage SMX R80 fareyi satın aldım mediamarktan faturası bile hala duruyor hala kullanıyorum bir problem çıkmadı yalan mı söylüyorum yani? Ayrıca hiçbir markayı övmem fanboylukta yapmam neyse onu söylerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı