Rampage W20 iyi mi?

YardimDestek

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xeon E3-1225-Gigabyte H61M-S2PV-2x8 DDR3 Ram-HD7850-120 GB SSD-1 TB HDD-Gigabyte 420W PSU-ASUS USB 3.0 KASA
Meslek
Bilgisayar Tamirciliği
Merhaba arkadaşlar bugün 1-1, 5 saat önce 2 aylık kutu fatura garanti dahil bir direksiyon seti aldım 2300 TL'ye. Sizce 2300 TL'ye beleş gibi bir fiyat değil mi bu direksiyon için? Bu arada Param Güvende istedim adam kabul etti o şekilde aldım yani en azından iade imkanım var ama adam kredi kartı geçmişini gösterdi 2. taksitini ödemiş daha 1 taksiti daha var gözüküyor Vatan Bilgisayar'dan 7100 TL'ye almış. Hemen para ihtiyacı varmış. Sorun yaşamam değil mi?

2300 TL'ye direksiyon seti almak hele ki Rampage almak bilemiyorum, fiyatı ucuz olduğu için belki sorunlarını umursamazsınız ama gerçekten direksiyon seti alırken 11-12 bin TL'yi gözden çıkarmak gerek, aksi takdirde ölü bölge gibi sorunlarla çok uğraşıyorsunuz. Hatta almadan önce buraya konuyu açsaydınız muhtemelen herkes almayın diyecekti.

Hocam şüpheli dolandırılmış olabilirsiniz. Daha çok yeni garantili bir ürünün fiyatının 1/3'üne satılması çok normal bir durum değil. Adam size param güvende linki yollayarak mı ödeme yapmanızı istedi?

Hocam şüpheli dolandırılmış olabilirsiniz. Daha çok yeni garantili bir ürünün fiyatının 1/3'üne satılması çok normal bir durum değil. Adam size Param Güvende linki yollayarak mı ödeme yapmanızı istedi?

Pazartesi kargoya verilecek. Adam çok iyi birine benziyor. Tabii ki biz Param Güvende ile alınca 10 desi yi geçti o yüzden vites ve pedal normal kargoyla direksiyon Param Güvende ile gelecek. Dolandırıldığımı düşünmüyorum çünkü Param Güvende ile aldım adama başka ilan açtırıp. DFGT almamamın sebebi manuel vitesi bulunmaması. Bu fiyata 22 Ekim de alınmış (faturasını attı) bir W20 almak çok daha iyi olur diye düşündüm.

2300 TL bütçede direksiyon seti yerine Game pad alın daha iyi. İlla alacaksanız ikinci elden Logitech Momo veya Logitech DFGT için zorlamaya çalışın.

Çok iyi bir direksiyon değil. Ama 2300 TL de çok fazla değil. Ben olsam DFGT falan alırdım.

Hocam ben de biliyorum 11K-12K ancak dediğim gibi benim bütçem 2.5k olduğu için 1.5 aylık W20 almak çok daha mantıklı geldi.

2300 TL'ye direksiyon seti almak hele ki Rampage almak bilemiyorum, fiyatı ucuz olduğu için belki sorunlarını umursamazsınız ama gerçekten direksiyon seti alırken 11-12 bin TL'yi gözden çıkarmak gerek, aksi takdirde ölü bölge gibi sorunlarla çok uğraşıyorsunuz. Hatta almadan önce buraya konuyu açsaydınız muhtemelen herkes almayın diyecekti.

Pazartesi kargoya verilecek. Adam çok iyi birine benziyor. Tabii ki biz Param Güvende ile alınca 10 desi yi geçti o yüzden vites ve pedal normal kargoyla direksiyon Param Güvende ile gelecek. Dolandırıldığımı düşünmüyorum çünkü Param Güvende ile aldım adama başka ilan açtırıp. DFGT almamamın sebebi manuel vitesi bulunmaması. Bu fiyata 22 Ekim de alınmış (faturasını attı) bir W20 almak çok daha iyi olur diye düşündüm.

Hocam ben de biliyorum 11K-12K ancak dediğim gibi benim bütçem 2.5k olduğu için 1.5 aylık W20 almak çok daha mantıklı geldi.
Hocam benim sorduğum siz direkt Sahibinden sitesine girip oradan param güvende seçeneği ile mi aldınız yoksa adam size param güvende ile satacağım diye özelden bir link yollayıp ödemeyi oradan mı yapmanızı istedi? Eğer ki ikinci seçenek ise fiyatına da bakılırsa dolandırıcılık olma ihtimali yüksek çünkü birçok insan bu yöntem ile dolandırıldı. Sizi uyarma amacı ile yazıyorum.

Hocam benim sorduğum siz direkt Sahibinden sitesine girip oradan param güvende seçeneği ile mi aldınız yoksa adam size param güvende ile satacağım diye özelden bir link yollayıp ödemeyi oradan mı yapmanızı istedi? Eğer ki ikinci seçenek ise fiyatına da bakılırsa dolandırıcılık olma ihtimali yüksek çünkü birçok insan bu yöntem ile dolandırıldı. Sizi uyarma amacı ile yazıyorum.
Yok kendim istedim ilan açtırıp aldım. Şuan ürün kargoda isterseniz takip için yurtiçi kargo sitesi yollayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı