Rampage X roger alınır mı?

Acil olan can ise acil olunabileceğini düşünüyorum. Öte taraftan acil içerikli konuları moderatörler'in onaylaması kafalarına göre sanırım.

Bence falcon X daha güzel.

Bence üstüne biraz daha para katıp rampage comfort öneririm
Ses kasmaya aşırı önem veriyorum bir de rampage falcon x i gördüm aralarından en iyi ses kasabileceğim kulaklığı önerebilir misin ya da daha iyisi varsa benim dediklerimden
Ürün hakkında bilgim yok ama şu kulaklığı bulabilirsen öneririm. Logitech G230.
Çok pahalı 200 300 aralığında ses kasmaya dayalı bir kulaklık istiyorum
Acil olan can ise acil olunabileceğini düşünüyorum. Öte taraftan acil içerikli konuları moderatörler'in onaylaması kafalarına göre sanırım.

Bence falcon X daha güzel.
Onu da gördüm falcon x rampage comfort rampage x roger arasında kalmış durumdayım en iyi şekilde ses kasabileceğim kulaklığı önerebilir misin?

Ses kasmaya aşırı önem veriyorum bir de rampage falcon x i gördüm aralarından en iyi ses kasabileceğim kulaklığı önerebilir misin ya da daha iyisi varsa benim dediklerimden

Çok pahalı 200 300 aralığında ses kasmaya dayalı bir kulaklık istiyorum

Onu da gördüm falcon x rampage comfort rampage x roger arasında kalmış durumdayım en iyi şekilde ses kasabileceğim kulaklığı önerebilir misin?
Bence comfort iyi ama 200 300 arası istiyorsan başka şeyler önerebilirim

James donkey 710 a da bakabilirsin
Jd ye güvenmiyorum farklı öneri?
Önceki yazdığım cevaplardaki kulaklıkların hepsinden daha iyi ses kasabileceğim bir kulaklık mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı