Ranker Orion ön panel açma fan takma

• Konuyu başlatan wll
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 831

wll

Hectopat
Yer
dünya
Daha fazla  
Ya şu kasaya fan takacağım bir türlü yapamadım yardım edin. Kasanın önüne takacağım fanı ama önünü nasıl acacağım, nasıl anakarta bağlayacağım? Detaylı güzel anlatacak arkadaşlar yazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya şu kasaya fan takacağım bir türlü yapamadım yardım edin. Kasanın önüne takacağım fanı ama önünü nasıl acacağım, nasıl anakarta bağlayacağım? Detaylı güzel anlatacak arkadaşlar yazsın.

Ranker.jpgürün resimdeki ise pek önüne fan takılacak bir yer yok gibi ama üzerine eğer işlemci fanı takmadıysan takabilirsin.

Fan DetaylarıÖn : 12cm 3x Fan veya 14cm 2x Fan
Egzoz(Arka) : 12cm Fan*1 veya 120mm Sıvı soğutma (Opsiyonel)
Üst : 12cm Fan*2 veya 240mm Sıvı Soğutma(Opsiyonel)
Sol Kapak : Temperli Cam
Sağ Kapak : 0.60mm Çelik(SPCC) + Kaplama

Sinerjinin sitesindeki tablo böyle. Markayı ilk kez duydum, kullanıp bilgi verecek birinin çıkma ihtimali düşük. Bir yerde, mandal, bölme, vida gibi bir şey olması lazım muhakkak.

Hiçbir yerinde yok arkadaş bulamadım ama önünde fan takma yeri var belli zaten
pc me hdd takma kiçin denemelerde buluundum ve işe yaradı kasanın altında bir boşluk var ordan kendine doğru çekiyorsun bukadar :D sonra çıkıyo

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı