Ranker Orion kasaya nasıl fan takılır?

• Konuyu başlatan wll
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 921
Kasama fan takmak istiyorum. Fan bu, nasıl yapacağım?
Kasanın önüne, Aerocool yazısı dışarıya bakacak şekilde takacaksınız.

Fan DetaylarıÖn : 12cm 3x Fan veya 14cm 2x Fan
Egzoz(Arka) : 12cm Fan*1 veya 120mm Sıvı soğutma (Opsiyonel)
Üst : 12cm Fan*2 veya 240mm Sıvı Soğutma(Opsiyonel)
Sol Kapak : Temperli Cam
Sağ Kapak : 0.60mm Çelik(SPCC) + Kaplama

Kasa fanını PWM olmayanlardan almayın bence aşırı sesli gelebilir size. Yani 1200 RPM çalışıyor biraz sesli olabilir. Mesela benim kasa fanları 600 RPM çalışıyor, hiç sesi çıkmıyor. Ama 1200 RPM sabit çalışan bir Xigmatek fanım da olmuştu, az da olsa sesi çıkıyor ve rahatsız edebilir. 10-15 lria daha verip PWM özelliği olanlardan alın bence.

Bu fanı kasanın neresine takacaksınız?
ön tarafına
Kasa fanını PWM olmayanlardan almayın bence aşırı sesli gelebilir size. Yani 1200 RPM çalışıyor biraz sesli olabilir. Mesela benim kasa fanları 600 RPM çalışıyor, hiç sesi çıkmıyor. Ama 1200 RPM sabit çalışan bir Xigmatek fanım da olmuştu, az da olsa sesi çıkıyor ve rahatsız edebilir. 10-15 lria daha verip PWM özelliği olanlardan alın bence.
rx 570 i az da olsa soğuturmu

anakartım msi a320 pro max nasıl neresine bağlıcam kabloyu
bide ekran kartım boşta 40 derecelerde csgo da falan 60 normal mi rx570 armor

Son düzenleme:
ön tarafına

rx 570 i az da olsa soğuturmu

anakartım msi a320 pro max nasıl neresine bağlıcam kabloyu
bide ekran kartım boşta 40 derecelerde csgo da falan 60 normal mi rx570 armor

Sıcaklık değeri normal hocam bende de aynı kasa var aynı özellikte üst kısmına bu fandan sipariş verdim taktığımda sonucu paylaşırım sizinle.

Sıcaklık değeri normal hocam bende de aynı kasa var aynı özellikte üst kısmına bu fandan sipariş verdim taktığımda sonucu paylaşırım sizinle.
Ben üste değil öne takmak istiyorum peki önü nasıl açacağım?
olayı çözdüm arkadaşlar ön panelin altında boşluktan kendime doğru çekicekmişim yan kapağı ise geriye doğru çekince açıldı

Son düzenleme:
Ben üste değil öne takmak istiyorum peki önü nasıl açacağım?
olayı çözdüm arkadaşlar ön panelin altında boşluktan kendime doğru çekicekmişim yan kapağı ise geriye doğru çekince açıldı
Hocam fan takınca nasıl bir gelişme oldu kaç tane hangi modeli nereye taktınız yardımcı olabilir misinz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı