Rap'e nasıl başlanır?

arasmaras

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI RTX3060 12GB
RYZEN5 5600
32GB RAM
MSI A520
MSI 550W
Rap yapmayı öğrenmek istiyorum giriş seviyesi olsa bile işimi görür.
-Kafiyeli sözler.
-Ses kaydedebileceğim uygulama tarzı bir şey paralı olmayan.
-Arka planda kullanabileceğim zor gelmeyecek bazı parçalar.
Bu işe başlamam için gereken her şey lazım bana :D
Söylediğiniz her şeyi göz önüne alıp deneyimleyip elimden geleni yapacağım bu yüzden söylediğiniz herhangi bir bilgi bile işime çok yarayacaktır söylemekten kaçınmayın sizden ricam.

Aslında sorunun içinde cevabı var.
Drill tarzı yapmak isterseniz eğer sesinizin olması yeterli.

Yani sesimin pek güzel olduğunu düşünmüyorum sadece kendim mutlu olup çevremdekilerede deneyimlerimi gösterip geliştirmek istiyorum. Hidra gibi rapçilerin eski parçalarını dinlediğimde bile bana çok güzel geliyor en azından ilk çıkardıkları parçalar gibi bir şeyler elde etmek istiyorum kafiye bakımından falan.

Program için Audacity işini görür gibi. Ritim ve kafiye nedir bunları iyice bir kavra önce rastgele kafiyeli sözler yazmaya çalış sürekli. Parçalardan kastın ne onu çözemedim.

Program için Audacity işini görür gibi. Ritim ve kafiye nedir bunları iyice bir kavra önce rastgele kafiyeli sözler yazmaya çalış sürekli. Parçalardan kastın ne onu çözemedim.

Parçadan kastım beat

Program için Audacity işini görür gibi. Ritim ve kafiye nedir bunları iyice bir kavra önce rastgele kafiyeli sözler yazmaya çalış sürek

Sevdiğin bir şarkının Beat'ini al kullan sonuçta çevrendekilere gösterecekmişsin.

Vallahi dedikleriniz benim hem işime yarayacak şeyler oldu hem de mutlu oldum teşekkürler daha tavsiyeniz varsa önerilere açığım

Yeni konular

Geri
Yukarı