Rapor edildim ve banlandım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında konu kapatılmış mesajlara ama yine de ne kadar da bahsi geçen kişinin tutumundan rahatsız olsam da ismini yollamak kötü gibi geliyor. Ama çok istiyorsanız bakabilirsiniz: RX 570 vs GTX 1650 - Technopat Sosyal
Benim de sinirlendiğim anlar var o yüzden hatalarımı lütfen bildirin.

Off o konu başlı başına kanser çünkü GTX 1650 PassMark sitesinin verilerine göre RX 570'ten daha iyi olduğu için GTX 1650 daha iyi dedim diye süper moderatörden ceza yedim. Oyun testlerini PassMark'ın üstünde tutuyorlar hangisi doğru bilemem.

Tartışmaya açık bir konu vardı. 3-5 kişi fikirlerimizi belirtiyorduk. Bir yerden sonra ben banlandım onlar devam etti. Gereksiz mesaj vb. şeylerde inisiyatif kullanıldığını hala kabul etmiyorlar.
Geçenlerde 2014'te açılmış 7. sınıf nasıldır konusuna yeni bir üye ilk ya da ikinci mesajını eklemiş. Ben de 7. sınıfa geçtim acaba nasıl geçecek diye. Konuda benim banlanan eski hesabım var. Başka banlanmış hesaplar da var. Diğerlerinin yarısı 3-5 aydır Sosyal'e girmemiş. Böyle bir şey gereksiz hortlatma değil mi sizce? Ben bunu bildirdiğimde gereksiz mesaj değil denilip konu kilitlendi. Madem gereksiz değil neden kilitliyorsunuz?

Off o konu başlı başına kanser çünkü GTX 1650 PassMark sitesinin verilerine göre RX 570'ten daha iyi olduğu için GTX 1650 daha iyi dedim diye süper moderatörden ceza yedim. Oyun testlerini PassMark'ın üstünde tutuyorlar hangisi doğru bilemem.
Bence hiçbir test tam olarak ihtiyacı karşılamıyor. Userbenchmark sitesinde de öbürü %20 daha iyi. En iyisi oturup sağlam verileri karşılaştırmak, değişmeyenler. Clock speed vs. .

Ariza insan modelini gorunce cevap vermeyi kesmek lazim. Hem onu provoke etmemis olursun hem de zaman kaybetmemis olursun.

Bence hiçbir test tam olarak ihtiyacı karşılamıyor. Userbenchmark sitesinde de öbürü %20 daha iyi. En iyisi oturup sağlam verileri karşılaştırmak, değişmeyenler. Clock speed vs. .

Aynen öyle, zaten testlerin amacı ön bilgi edinmek su ekran kartı şu oyunda kesinlikle şu FPS değerini verecek diye bir şey yok.

Bahsi geçen konunun linkini paylaşır mısınız?

Durun ben atayım.

AMD Wattman sorununu çözdüğü zaman yeni işi ne olacak acaba. Sitede birçok kişiye asılsız yanlış bilgilendirme cezası verilirken bu "şahsiyet'in" hiçbir yanlış bilgiden ceza almaması ne kadar ironik. Bir insanın her mesajı mı yalan olur? Adama ısrarla yalan söylüyorsun, yanlış bilgilendiriyorsun diyoruz bize verdiği cevap ise; fanboy!

Son düzenleme:
Userbenchmark'ı sevmiyorum PassMark daha sade bence. [emoji16]

Yaş kitlesi iyiden iyiye düştü. Teknik konular dışında çoğu konuda boş ve saçma muhabbetler dönüyor. Tartışma işini zaten milletçe beceremiyoruz, hemen hakaret ve kavgaya dönüşüyor.

Bence "bilmiyorum" demeyi de öğrenmek lazım, yardım bulunmak güzel bir şey fakat kesin olarak bilmediği bir şeyi başkalarına söylemesi uygun değil, her açılan konuya mesaj yazan var.

Forum tam bir kanser. Hem üyeleri hem moderatörleri. Bilgisayardan anlayan sayısı zaten az. Teknik konulardan çözüme kavuşan çok az konu var. Takma kafana...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı