Raspberry Pi 4 İçin Kasa Fanı Satışta

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Raspberry Pi 4 Kasa Fanı

Raspberry Pi 4 kasa fanı ile, tek kartlı bilgisayar aşırı ısınmaktan kurtuluyor. The Raspberry Pi Foundation tarafından Raspberry Pi 4 için bir kasa fanı sunuldu. 5 dolar fiyat etiketi taşıyan fan ile tek kartlı bilgisayarı aşırı ısınmaktan korumak mümkün. Küçük bir soğutucu ile birlikte gelen fan, Raspberry Pi 4 ile gelen resmi kasa ile uyumlu. […]

Devamı: Raspberry Pi 4 İçin Kasa Fanı Satışta
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Türkiye'de 1000 TL'ye bulunan bu makineler cidden çok pahalı ya. Adı gibi kendi de mini bir bilgisayar. Fakat fiyatı 2. el bir PS3 fiyatı. Hoş, o da ayrı bir tartışma konusu.
PS3'e Linux dağıtımlarını kuranlar vardı, ülkemizde de pek ekonomik yanı kalmadı dediğiniz gibi.

1.5 senedir Raspberry Pi kullanıyorum. Hiç o kadar harcamadım, harcayanını da görmedim. :D (5 - 10 tane alıp stack yapan manyaklar hariç. :D )

Zaten bilgisayar değil bu, geliştirme kartı. Yani alan bir kişinin halı hazırda ekipmanlarının olduğu varsayılmış. :) Ki, bilgisayar niyetiyle alınsa bile ucuza geliyor. :)

Zaten bilgisayar değil bu, geliştirme kartı. Yani alan bir kişinin halı hazırda ekipmanlarının olduğu varsayılmış. :) Ki, bilgisayar niyetiyle alınsa bile ucuza geliyor. :)
Haklısınız o açıdan, ancak hiç bilgisayarı olmayıp- klavye mouseu bile olmayıp- bu cihazları alanlar gördüm, öyle olunca da haliyle masraf çıkıyor. Dolar bazında uygun fiyatlıdır diye tahmin ediyorum Avrupa ve ABD koşullarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı