Raspberry Pi benzeri devre kartı üretmek

afmha

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben kendim için Raspberry Pi benzeri bir devre kartı üretmek istiyorum. Fakat nereden başlamam gerekiyor bilmiyorum. Raspberry Pi veya Arduino kartlarının benzerini kendim için nasıl tasarlayabilirim ve nerede bu kartı ürettirebilirim?
Not:Kendim kullanmak için istiyorum. Örnek: Raspberry Pi veya Arduino kartlararına kendi istediğim birkaç donanımı ekleyip kullanmayacaklarımı çıkartmak istiyorum.

Üretebilirsin ama hem boyut olarak büyük olur hemde maddi olarak çok daha pahalıya gelir. Bence hazır olanları kullanmak daha avantajlı. Sonuçta olan kartlara da donanımlar ekleyebiliyorsun.

Rp gibi degilde arduino tarzi bisiler yapabilirsin onemli olan kullanicagin pic modulunu iyi secmen tavsiyem ds pic micropicden daha basit gelir ilk kez bisiler yapicaksaniz birde eepromuda arastir moduler dusunuyosaniz

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı