Steam oyun indirmek sınırlı mı?

SnowGhost

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Samsun
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen gün Steam'den CS:GO aldım ve indirdim. Sorum şu, mesela bilgisayara format attım ve oyun silindi bu oyunu tekrar indirebilir miyim ve indirebiliyorsam daha fazla kaç kez indirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında Steam özerinden indirilmiş, kurulmuş oyunları, progranları yedekleyip onca MB, GB alanı işkal etmeye de gerek yok, şöyle ki: Eğer harici ("C" dışında) diskiniz var ise Steam'i ve içerisindeki oyunları, uygulamaları 1 kereye mahsus kurup daha sonra siz formst attığınızda hatta sisteminiz çöktüğünde bile 2. diskteki Steam ve barındırdığı oyunları yeniden kurmanıza gerek yok. Sadece siz Steam'i ilk çalıştırdığınızda 1-2 ufak kurulum yapacak ve işlem tamamdır. Bu aynı şekilde Origin için de geçerli, ancak Uplay denilen halt için geçerli değil.

Ve ayrıca oyunlarınız kaldığı yerden devam eder. Yani oyunu en baştan oynamanıza gerek bıraktırmıyor.

Kardeşim steamdan satın aldığın oyun ömür boyu senindir. Yüz defa format at bilgisayarına 100 defa yeniden kur hiç farketmez.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı