RAT mı yedim?

Birkaç kez RAT yemiş tecrübeli biri olarak rat yediğimi hesaplarım çalınmaya başladığı zaman anlıyorum şu an için herhangi bir girişim olmadıysa bu konu hakkında başka bir virüs olabilir ya da arkadaşların dediği gibi uygulamalar yapıyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlarında yazan tarihlerden bakıyorum uzun bir süredir var sanırsam. Çalınsa çalınırdı haklısın. Yinede emin olmak isterim.

Yanlarında yazan tarihlerden bakıyorum uzun bir süredir var sanırsam. Çalınsa çalınırdı haklısın. Yinede emin olmak isterim.
Bilgisayarında Office programı yoksa kesinlikle bir virüse benziyor. Paylaştığın günlükler Office ile alakalı ve genelde çökme sonucunda oluşturulan raporlar.

Zararlıyı kendi kaldırma aracından kaldırmak kötü bir fikir, bu kaldırma aracına zararlı enjekte edilmediği ne malum? Çoğu Anti-Virüs zaten tespit edebiliyorken riske atmaya gerek yok.

DarkComet RAT remover kullanıp sonra ardından Malwarebytes ve Kaspersky ile taradım hiçbir şey çıkmadı. Hatta yediğim bir tane trojan varmış onu da temizledi. Yani mantığı musallat.exe silici ile aynı.

Office aktif etme yazılımi kullanmışsın. Onun logu. Yazılım tabii zararlı. Zararlı olmasa parayla satılan bir ürünü neden bedava sana hizmete sunsun. Önerim ise format. Diğer çözümler kısa vadede işe yarıyor. Bilgilerinin internette sızmaması veya zombi bilgisayara sahip olmak istemiyorsan, korsan yazılım kullanmamaya özen göster.
Office aktif etme yazılımi kullanmışsın. Onun logu. Yazılım tabii zararlı. Zararlı olmasa parayla satılan bir ürünü neden bedava sana hizmete sunsun. Önerim ise format. Diğer çözümler kısa vadede işe yarıyor. Bilgilerinin internette sızmaması veya zombi bilgisayara sahip olmak istemiyorsan, korsan yazılım kullanmamaya özen göster.
Ben bilgilerimin çalındıgına bizzat şahitlik ettim. Valorant login bilgilerim internete düştü o gün akıllandım. Hesap bomboş 1 kere ya oynamışımdır ya oynamamışimdir ama benim için onemli olan hesap degil kisisel cihazimdan bilgi cekebilmeleriydi. Geçte olsa akillandim.

Geri
Yukarı