RAT mı yedim?

xstrafe

Femtopat
Daha fazla  
Sanırım RAT yedim... Adobe Photoshop 2022 crack indirdim YouTube'dan klasör vardı. Bir tane üzerinde setup exe yazıyordu logosunda da böyle kırmızı bir şey vardı tıkladım. Google Chrome kapandı Discord hesabımdan otomatik çıktı. Bir şey olmuş mudur? Altıma ettim bir anda hemen sildim ve virüs taraması yaptım temiz çıktı. Ne yapayım? Allah için yardım edin.

Her crack yüklenmez araştırmanı iyi yap bu işi güvenilir şekilde yapanları bul.
Örnek olarak:Oyun sektöründe DODİ vardır mesela güvenilir olarak.
Forumda Crack ve benzeri yasal olmayan yöntemlerden bahseden konu ve içerik paylaşmak yasak hocam. Lütfen dikkat edelim, yasal olmayan yollara yönlendirmeyelim. Hiç bir Crack güvenli değildir. Başınız her an güvendiğiniz yerlerden de yanabilir.

Sanırım RAT yedim... Adobe Photoshop 2022 crack indirdim YouTube'dan klasör vardı. Bir tane üzerinde setup exe yazıyordu logosunda da böyle kırmızı bir şey vardı tıkladım. Google Chrome kapandı Discord hesabımdan otomatik çıktı. Bir şey olmuş mudur? Altıma ettim bir anda hemen sildim ve virüs taraması yaptım temiz çıktı. Ne yapayım? Allah için yardım edin.
Onu bende indirmiştim hatta dün indirdim o kırmızı logodan sonra sildim, ama rat yiyeceğini düşünmüyorum.

şuan pcde birşey yok gibi baktığım kadarıyla virüs prgoramı öneriniz varmı birşey varsa direk bulur dediğiniz

Abi ben onu demedim şu an benim PC'me bir şey olmuş olabilir mi onu soruyorum?

Devamında mesajı düzenle yapıp asıl kısmı ekledim tekrar bir bakıver.
Virüs programı olarak da Max etki için önce Malwarebytes ardından Kaspersky ile tam tarama yapıyorum virüs yedim gibi geldiğinde ikisi birbirinin göremediği şeyleri bulabiliyor.
Tarama yapınca silebilirsin durmasına gerek yok.

Ya @KafadanKontak hocamın dediği gibi crack işine hiç girmeyeceksin ya da işini bileceksin öyle her gördüğün cracki indirirsen illaki bir gün encypt yersin PC nanay olur kurtaramazsın da kolay kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı