Raw dan sonra USB bellek görünmüyor

Nurullah07

Hectopat
Yer
Antalya, Turkey
Daha fazla  
Raw'ı USB ye yüklerken flash bellek formatının FAT32 olduğunu fark ettim işlemi durdurdum daha sonra bilgisayarım USB yi görmez oldu. Bilgisayarı Yönet kısmında flash belleği görebiliyorum fakat işlem yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bizde böyle görünüyor. Ayrılmamış alanda bölüm oluşturamıyoruz.
http://i.hizliresim.com/qq8V4Q.png

Biz bu yolla yaptık oldu.
Başlat > Çalıştır (Windows XP ‘de) yada Başlat ‘a tıklayıp cmd yazıp enter ‘a basın (Windows 7 ‘de)
Açılan komut yazma ekranında DISKPART yazın.
LIST DISK yazın ve karşınızda bilgisayarınızda bulunan diskler gelecektir.Örneğin : DISK 0, DISK 1, DISK 2 v.b.
Benim sorunlu diskim 2 idi, onun için ben komut satırına SELECT DISK 2 yazdım, sizinki kaç numaraysa ona göre işlem yapın.
CLEAN yazın, bu komut diskte ne var ne yok hepsini siler, onun için yedek almak istediğiniz birşey varsa bu komutu yazmadan önce yedeğinizi alın.
CREATE PARTITION PRIMARY komutunu çalıştırıyoruz, işlem başarılı olduktan sonra Bilgisayarım ‘a giriyoruz, flash diskiminizin üzerine sağ tıklayarak biçimlendir diyoruz.

Alıntıdır.

krLoPy.png

Ati Ekran kartım var ve hangi sürücüleri silmem gerekiyor sağdakini mi soldakini mi? Video da soldakini gösteriyor ama diğer ikiside amd.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı