Çözüm RAW imajı USB bellek boş görünüyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Percival

Kilopat
Makaleler
3
Dün geceden beri uğraşıyorum hala yapamadım, Win32 Disk Imager ile yazdırıyorum işlem tamamlandı diyor ama flash belleğe bakıyorum boş hiçbir şey yüklenmemiş. Bunun çözümünü bilenler yardımcı olursa sevinirim Flash Bellek=Toshiba 8 GB, Raw dosyasını yazdırmak için başka bir yol yok mu ? Recep Baltaş abi yardımcı olursan çok sevinirim.

• Pc= Dell Inspiron 1564
  • Chipset= İntel HM55
  • İşlemci= İntel Core i3 330M @2.13 GHz
  • Bellek= 3 GB
  • Ekran kartı Tümleşik= Ati Mobility Radeon HD 5000.

2 gündür uğraşıyorum OS X 10.9.5 Install USB (Raw uzantılı) dosyayı flash belleğe yazdıramadım. Win32 Disk imager ile yüklüyorum işlem tamamlanıyor sonra flash bellek boş gözüküyor. RAW ile DMG dosyasının farkı nedir ? Bunu nasıl yapacağım sosyalde hiç kimse yardım olmadı. Koskoca forumda bilen yok mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet normal çünkü Apple HFS+ dosya sistemini Windows desteklemiyor. USB bellek dolu olsa bile Windows ortamında boş görünür. Şimdi sistemi yeniden başlatıp USB'den boot edin sistemi, bakın nasıl açılıyor...

Bir de rehberlerde değinilmeyen hiçbir teknik detaya takılmayın.

Son düzenleme:
Gayet normal çünkü Apple HFS+ dosya sistemini Windows desteklemiyor. USB bellek dolu olsa bile Windows ortamında boş görünür. Şimdi sistemi yeniden başlatıp USB'den boot edin sistemi, bakın nasıl açılıyor...

Bir de rehberlerde değinilmeyen hiçbir teknik detaya takılmayın.
Cevap için teşekkürler okumuştum önceden ban yediğim için yazamamıştım, kurmadım zaten gereksiz olduğunu fark ettim videolarda hep uyumlu bilgisayarlara kuruluyor bizdekilere uyumluluk sağlamak çok zor neyse cevabın için tekrar teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı