Razer Abyssus 2000 mı? Rival 110 mu?

berkyoztrk

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. BİM'e 28 Eylül tarihinde Razer Abyssus 2000 geliyor 150 TL fiyatında. Bu fiyata almak mantıklı mıdır? Mouse nasıldır? 150 TL'ye değer mi?

Tabiki Razer ama belki BİM mağzasına Çakma olarak gelebilir.SteelSeries mouslarda baş parmak koyulan yer zamanla eriyebiliyor.SteelSeries mouse almanızı önermem.

Rival 110 daha yeni ve çok daha iyi bir fare. Razer set güncel bir ürün değil Razer'ın eski bir giriş seviyesi ürünü, tek artısı mousepad ile birlikte set olması. Razer'ın sahte olacağını kesinlikle düşünmüyorum, BİM'e apple olayında bana sorarsanız çamur at izi kalsın yapılmıştır.

Uzun lafın kısası SteelSeries Rival 110 bütçeni zorlamıyorsa kesinlikle Rival 110 doğru tercih olacaktır.

Bim'den Rival 110 almıştım birkaç ay oluyor. Çok memnunum, Steelseries Engine programı ile çok iyi yönetilebiliyor. Uygulamaya özel ayarlar ve ışıklandırmayı ayarlayabiliyorsunuz.

Kesinlikle Rival 110 almalısın Engine 3 desteği için bile alınır.
Tabiki Razer ama belki BİM mağzasına Çakma olarak gelebilir.SteelSeries mouslarda baş parmak koyulan yer zamanla eriyebiliyor.SteelSeries mouse almanızı önermem.
Razer'in sadece adı ve tasarımı var. SS mouseler ise hem hoş görünümlü hem de çok kaliteliler. SS Rival 110 bildiğim kadarıyla 7200 DPI sahip. Razer 5000. Razer serisi MSI gibi aynı fiyattaki modelleri pahalıya satıyor. Rival 110'un tek sıkıntısı sanırım parmak izi bırakması emin değilim.

Aynı fiyat aralığında Rival 110 ve Logitech G102 gibi fareler varken alınmaz. Abyssus oldukça eski bir fare ve pek sevgi görmüyor. Bunun haklı sebepleri var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı