Razer Barracuda vs Barracuda X

Badumein

Decapat
Daha fazla  
Merhaba;

İlerleyen süreçte bir kablosuz kulaklık almak istiyorum. Razer set kullanmaktayım Barracuda X - Barracuda arasında kaldım. Barracuda seçimi yapmıştım fakat Mic test izledikten sonra ikisinin de Barracuda X biraz daha mikrofon sesi yüksek algıladım. Evet Barracuda da ses netliği gayet başarılı fakat mikrofon sesi biraz az geldi, Barracuda X ise giriş segment olduğu için şüphelerim vardı fakat ses netliği başarılı ve mikrofon hassasiyeti biraz daha iyi geldi size danışmak geldi içimden önerilerinizi bekliyorum. Ve G733 demeyin Barracuda olursa arkadaşımdan alacağım uygun fiyata X versiyonu olursa vereceğiz parayı.

Ne yaptın hangisini aldın? Ben de X versiyonunu aldım ama Bluetooth olmadığı için Barracuda almayı düşünüyorum

Ne yaptın hangisini aldın? Ben de X versiyonunu aldım ama Bluetooth olmadığı için Barracuda almayı düşünüyorum.

Vallahi usta Barracuda X aldım hem dışarı çıkarken hem de PC de kullanıyorum aşırı rahat ses kalitesi muazzam ve mikrofonu iyi arkadaşlar diyor ağzına sokma mikrofonu diyorlar oysaki mikrofon ağzımdan uzakta. Demem o ki bu fiyatta bana göre en üst seviyesi bu, Barracuda çok önermiyorum çünkü mikrofonu yok göçük bir şekilde kulaklığa bağlı ve bu da karşıya giden sesi çok boğuk yolluyor. USB-adan USB-C uzatma kablosu çıktı kasaya o şekilde bağlıyorsun Type-C yoksa PC de.

Barracuda X aldım sırf mikrofonundan dolayı memnunum ama Bluetooth olayı çok sinir bozucu :(

Kötü olmuş :D 04-44 ile başlayan seri alsaydın 22 modeliydi.

Vatandan aldım ben alırken stok yoktu bunu 1800'e aldım vatan da 1 tane kalmıştı internette 3 bin civarı sırf Bluetooth için o kadar fark vermek istemedim ama 2 ay önce 22 modelleri 1790'a satılmıs :D

Vatandan aldım ben alırken stok yoktu bunu 1800'e aldım vatan da 1 tane kalmıştı internette 3 bin civarı sırf Bluetooth için o kadar fark vermek istemedim ama 2 ay önce 22 modelleri 1790'a satılmıs :D

E söyleseydin bana karşında Vatan'da bilgisayar bölümünde çalışan birisiyim :D yollardım sana yakın olan mağazaya.

Merhaba;

İlerleyen süreçte bir kablosuz kulaklık almak istiyorum. Razer set kullanmaktayım Barracuda X - Barracuda arasında kaldım. Barracuda seçimi yapmıştım fakat Mic test izledikten sonra ikisinin de Barracuda X biraz daha mikrofon sesi yüksek algıladım. Evet Barracuda da ses netliği gayet başarılı fakat mikrofon sesi biraz az geldi, Barracuda X ise giriş segment olduğu için şüphelerim vardı fakat ses netliği başarılı ve mikrofon hassasiyeti biraz daha iyi geldi size danışmak geldi içimden önerilerinizi bekliyorum. Ve G733 demeyin Barracuda olursa arkadaşımdan alacağım uygun fiyata X versiyonu olursa vereceğiz parayı.
hocam merhaba öncelikle bende bu kulaklıktan almak istiyorum yeni model olan bu dimi

Yeni konular

Geri
Yukarı