Razer Barracuda X vs Razer opus X

Bütçe
3000
Hiç emin değilim yanlış yönlendirmeyim. 10-15 dolar arası diye hatırlıyorum ama emin değilim dediğim gibi. Kulaklığı alınca THX yazılımı için %50 indirimin oluyor. Gerekli mi konusuna gelirsek, aman aman bir seviye atlatmıyor ancak fark etmiyorda değil. Yani fark ediyor ancak olmasa da olur yani tamamen senin tercihin.

Sanal 7.1 özelliği var mıydı kulaklığın veya THX yazılımı ile açılabiliyor mu?

Kulaklıktan çok memnunum. Ben ekstra para ödeyerek THX yazılımınıda aldım. Benim için en güzel özelliği saatlerce başımı ağrıtmadan konforlu bir şekilde kullanımı oldu. Bana göre tek eksik özelliği şarj durumu kritik olmadıkça öğrenme şansımızın olmaması. Bir yazılım aracılığı ile şarj yüzdesini göremiyoruz ya da ben bulamadım ama bu ufak bir detay yani. Ben kesinlikle tavsiye ederim. Ses kalitesi, konforu bu fiyat için gayet güzel.
Hocam bilgisayara harici bluetoth alıcı ile bağladım. Ancak mikrofonu ne yaptıysam etkinleştiremedim. Pcde her yerde etkin olarak gözüküyor bu mikrofon. Sen sıkıntı yaşadın mı?

Hocam bilgisayara harici bluetoth alıcı ile bağladım. Ancak mikrofonu ne yaptıysam etkinleştiremedim. PC'de her yerde etkin olarak gözüküyor bu mikrofon. Sen sıkıntı yaşadın mı?

Galiba Bluetooth ile bağladığınız için mikrofonu kullanamıyorsunuz. Sony WH1000XM3 ile
mikrofonu Bluetooth'da kullanamıyorum.

Geri
Yukarı