Çözüldü Razer Barracuda X Bluetooth olmadan bağlanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda Eymen DORUK

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba iyi Sosyaller,
Yakın bir zamanda Razer Barracuda X Wireless kulaklığı satın almak gibi bir hayalim var.
Ancak masaüstü bilgisayarım ne yazık ki Bluetooth desteklemiyor. Bu kulaklıkta izlediğim videolara göre USB'den Type-C out bir kablo ile gelmekte.
Bluetooth olmadan bu Wireless kulaklığı bilgisayarıma bağlayabiliyor muyum?

Çözüm
Type-C dongle ile direkt Type-C girişinden veya Type-C to USB kablosu ile USB girişinden veya kablolu olarak jak girişi ile bağlayabiliyorsunuz.

2,3 Hafta kadar önce satın aldım, merak ettiğiniz bir şey varsa elimden geldiğince cevaplarım.
Type-C dongle ile direkt Type-C girişinden veya Type-C to USB kablosu ile USB girişinden veya kablolu olarak jak girişi ile bağlayabiliyorsunuz.

2,3 Hafta kadar önce satın aldım, merak ettiğiniz bir şey varsa elimden geldiğince cevaplarım.

Çözüm

Yani Bluetooth olması gerekmiyor anladığım kadarıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:

2,3 hafta kadar önce satın aldım, merak ettiğiniz bir şey varsa elimden geldiğince cevaplarım.

Sizce kulaklık alınır mı? Mikrofonu güzel mi? Genelde Valorant ve CS:GO oynuyorum tercih edebileceğim bir kulaklık mı?

Sizce kulaklık alınır mı? Mikrofonu güzel mi? Genelde Valorant ve CS:GO oynuyorum tercih edebileceğim bir kulaklık mı?

Mikrofonunun gayet güzel olduğunu söylüyorlar arkadaşlarım. Ben de genellikle CS:GO oynuyorum güzel ses kasılıyor. Alınabilecek bir kulaklık.

Geri
Yukarı