Razer Barracuda X nasıldır?

stormtr

Femtopat
Daha fazla  
Razer Barracuda X almayı düşünüyorum.
Genelde oyun ve amaçlı kullanılacak.
Mikrofon kalitesi falan nasıldır?
Bilgisayar tablet ve iPad ağırlıklı.
Ekstradan sesde gecikme falan olursa 3.5mm jakı takınca sorunsuz kullanım olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir kulaklık, mikrofonu tatmin edici professional olmasa da yeterli düzeyde. Sadece bana göre kusuru tizleri kulak zarını deliyor.

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bir sıkıntısı görmedim. Şarj süresi gayet yeterli haftada 1 kere şarj ediyorum sadece. Seste gecikme yaşayacağını düşünmüyorum kesinlikle öyle bir şey söz konusu değil. Malzeme kalitesi de fiyatına göre iyi denebilir. Ses konusunda da Razer THX programı var 15 günlük bir deneme süresi veriyorlar sana o program sayesinde ekolayzır ayarlarını yapabilirsin yukarıdaki arkadaşın dediği gibi tizlerin zar patlatma olayını yaşamadım hiç. Bu arada THX programı 149.9 TL idi yanılmıyorsam. Ben 15 günlük kullandım hakkımı güzel program ama Dolby Access kullanıyorum şimdi o da 42 TL. THX'den tek eksiği bazı oyunlar THX Çervesel ses deneyimi özelliği sunuyor onlardan mahrum kalırsın o da pek önemli değil.

Bluetooth olmayan modeli fazlasıyla fiyatını hak ediyor diye düşünüyorum. Ben de 1 aydır çok aktif şekilde kullanıyorum sorun varsa alabilirim.

Şimdi x olarak 2 farklı modeli var bir tanesinde kablo var 3.5mm gecikme olursa onu kullanırım tablette PC falan da

Kabloyu takınca her hangi bir sorun yaratıyor mu

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bir sıkıntısı görmedim. Şarj süresi gayet yeterli haftada 1 kere şarj ediyorum sadece. Seste gecikme yaşayacağını düşünmüyorum kesinlikle öyle bir şey söz konusu değil. Malzeme kalitesi de fiyatına göre iyi denebilir. Ses konusunda da Razer THX programı var 15 günlük bir deneme süresi veriyorlar sana o program sayesinde ekolayzır ayarlarını yapabilirsin yukarıdaki arkadaşın dediği gibi tizlerin zar patlatma olayını yaşamadım hiç. Bu arada THX programı 149.9 TL idi yanılmıyorsam. Ben 15 günlük kullandım hakkımı güzel program ama Dolby Access kullanıyorum şimdi o da 42 TL. THX'den tek eksiği bazı oyunlar THX Çervesel ses deneyimi özelliği sunuyor onlardan mahrum kalırsın o da pek önemli değil.
Bilgisayar da Naimic var iş yapar mı bilmem:)

Son düzenleme:
Şimdi x olarak 2 farklı modeli var bir tanesinde kablo var 3.5mm gecikme olursa onu kullanırım tablette PC falan da

Bilgisayar da Naimic var iş yapar mı bilmem:)
Kabloyu takınca herhangi bir problem olmaz merak etmeyin.

Naimic iş görür mü bilmiyorum ben de. Bir denemek lazım.

Bende de o modeli var. İkisinin farkı birinde bluetooth var birinde yok. Ben olmayan modeli seçmiştim bluetoothda gecikme çok fazla olur muhtemelen diye. Type-c girişli bir dongle'ı da var 2.4 ghz, onunla bağlanırsan kablolu kulaklık nasılsa bu da öyle oluyor, telefon tablet pc hepsinde mükemmel bir performans sergiliyor olması gerektiği gibi, hiç jak ile falan bağlamana gerek yok dongle ile kullanırsan. Type-C girişi olan minik dongleı bilgisayarda kullanabilmek için usbye çeviren bir kablosu da var, yine sorunsuz çalışıyor. Kablosuz kulaküstü oyuncu ekipmanı bakıyorsan bu fiyatta benim gözümde rakipsiz. Çok uzun süre araştırma yaparak aldım, dediklerimin sonuna kadar arkasındayım. Ses kalitesinden mikrofonuna kadar seni hiç üzmez, pedlerinin kumaş olarak gelmesi de başka bir avantaj.

Razer Barracuda X 2022 kullanıyorum. Ancak çok problem yaratıyor. USB ile bağlanınca sürekli bir hata oluyor sıkıldım artık.İade etme derecesine kadar geldim

Hocam sorundan bağımsız olarak razer synapse kullanıyor musun?Ben kulakıkığı tanıttım ama driver tanımlanmıyor nasıl hallederim

Yeni konular

Geri
Yukarı