Razer Barracuda X'ten sonra THX alınır mı?

catari

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar az önce Barracuda X 2022 model satın aldım. Synapse destegi yokmus sürpriz oldu bana o kısmı araştırırken kaçırmışım. Bir ayar yapılmalı mı? Nasıl bir yol izlemeliyim? THX alınır mı? Bu arada hiç bilgim yok program ile ilgili.

Selam arkadaşlar, az önce Barracuda X 2022 model satın aldım. Synapse destegi yokmus sürpriz oldu bana o kısmı araştırırken kaçırmışım. Bir ayar yapılmalı mı? Nasıl bir yol izlemeliyim? THX alınır mı? Bu arada hiç bilgim yok program ile ilgili.

THX güzel bir uygulama ancak 40 TL'ye alınabilecek Dolby Access ile aynı işlevi görüyor. Microsoft Store üzerinden Dolby Access'i 7 gün ücretsiz deneyip daha sonra satın alabilirsiniz.

THX güzel bir uygulama ancak 40 TL'ye alınabilecek Dolby Access ile aynı işlevi görüyor. Microsoft Store üzerinden Dolby Access'i 7 gün ücretsiz deneyip daha sonra satın alabilirsiniz.
Ne farkı var iki uygulama arasında ayrıca kulaklıgın sesini daha iyi hale getirebiliyor muyuz bu applerle?

Daha iyi kısmı kişiden kişiye değişir. Ancak ben Dolby öneririm fiyatı dolayısıyla.
Şuan indirdim microsoft store'dan ve gayet hoş. dümdüz müzik icin yaptıkları equalizer bile degiştirdi kulaklıgı farkı anladım. Custom olarak istedigimi ayarlamam da mümkün. Daha iyi hale getirebilirim bu şekilde kulaklıgımı. Öneri icin tesekkür ederim. THX'e de ayrıca bakıcam merak ettim. Fakat bi sorum var. Dolby veya THX telefonda kullanılabiliyor mu? Mobilde de kullanmak istiyorum böyle bir şey.

Şu an indirdim Microsoft Store'dan ve gayet hoş. Dümdüz müzik icin yaptıkları equalizer bile degiştirdi kulaklıgı farkı anladım. Custom olarak istedigimi ayarlamam da mümkün. Daha iyi hale getirebilirim bu şekilde kulaklıgımı. Öneri icin teşekkür ederim. THX'e de ayrıca bakacağım merak ettim. Fakat bir sorum var. Dolby veya THX telefonda kullanılabiliyor mu? Mobilde de kullanmak istiyorum böyle bir şey.

Müzik için kullanacaksanız kulaklığı fxsound indir bayağı iyi bir program müziği resmen değiştiriyor ama oyun için kullanıyorsan kendi orijinal sesini kullanman lazım.

Müzik için kullanacaksanız kulaklığı fxsound indir bayağı iyi bir program müziği resmen değiştiriyor ama oyun için kullanıyorsan kendi orijinal sesini kullanman lazım.
Müzik icin iyileştirme bakıyorum zaten. Suan aktif olarak DolbyAccess'i müzik eqda kullanıyorum ve oyun icinde iyi performans veriyor. FPS te ses kasabiliyorum. Dediginiz uygulama suanki güncel durumumdan öteye taşıyabilir mi diye bakicam hemen.

Boost Volume and Sound Quality on Your PC - FxSound indirmeyi buradan yapıyoruz degil mi?

Müzik icin iyileştirme bakıyorum zaten. Şu an aktif olarak dolbyaccess'i müzik EQ'da kullanıyorum ve oyun icinde iyi performans veriyor. FPS'te ses kasabiliyorum. Dediginiz uygulama şu anki güncel durumumdan öteye taşıyabilir mi diye bakacağım hemen.

Boost Volume and Sound Quality on Your PC - FxSound indirmeyi buradan yapıyoruz degil mi?

Ben Microsoft Store'den indirdim ama ses kasmak için tavsiye etmiyorum sadece müzik için ses kasmak istiyorsan yazılım kullanma. Kulaklığın kendi orijinal sesi değil o aslında :)

Ben Microsoft Store'den indirdim ama ses kasmak için tavsiye etmiyorum sadece müzik için ses kasmak istiyorsan yazılım kullanma. Kulaklığın kendi orijinal sesi değil o aslında :)
Orjinal sesi degil derken tam anlayamadım o kısmı. Zaten bu programlar kulaklıgın icindeki sürücüyü kendi zevk ve isteklerimize göre ayarlamamızı saglamıyor mu?

Ayrıca suan indirdim programı gayet başarılı. Önerdiginiz bir ayar veya preset var mı?

Hazır olan music movies vs bunlar iyi midir? Yoksa custom eq mu yapmamı önerirsin?

Orijinal sesi degil derken tam anlayamadım o kısmı. Zaten bu programlar kulaklıgın icindeki sürücüyü kendi zevk ve isteklerimize göre ayarlamamızı saglamıyor mu?

Ayrıca şu an indirdim programı gayet başarılı. Önerdiginiz bir ayar veya preset var mı?

Hazır olan Music movies vs bunlar iyi midir? Yoksa Custom EQ mu yapmamı önerirsin?

Kulaklık içinden veriyor sesi o doğru basslı mid ve tizli olarak ama kulaklığın sesi bambaşka :) kendim zamanla deneyerek tecrübe edindim o yüzden yazılımlara artık sıcak bile bakmıyorum fakat iyi yapanlarda var yok değil Creative G6 bunlardan birisi elimde mevcut ama yine de kulaklığı onsuz kullanıyorum :) ben normalde kulak içi kullanan birisiyim. Şu anlık sadece Logitech Pro X ile idare ediyorum. Kulaklığınıza isterseniz ayar çekebiliriz.

Orijinal sesi degil derken tam anlayamadım o kısmı. Zaten bu programlar kulaklıgın icindeki sürücüyü kendi zevk ve isteklerimize göre ayarlamamızı saglamıyor mu?

Ayrıca şu an indirdim programı gayet başarılı. Önerdiginiz bir ayar veya preset var mı?

Hazır olan Music movies vs bunlar iyi midir? Yoksa Custom EQ mu yapmamı önerirsin?

Müzik için fxsoundda hazır olanları da deneyebilirsin ama tavsiyem evet tek tek bass mid ve tiz sesi kendi zevkine göre ayarlaman daha iyi olur :)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı