Razer Basilisk V2 vs G520 Hero

Bütçe
600
Daha fazla  
Bu iki fareyi gözüme kestirdim fakat şöyle bir sıkıntı var: Razer'ın butonları lazer ve çok daha uzun ömürlü diyorlar. Ayrıca bu Razer'dakı Focus+ nedir? Hangisinin yazılımı daha iyi? Hem FPS hem MMORPG oynayan bir insanım. Uzun ömürlü olması benim için çok önemli. Sizce hangisini almalıyım?

İkisi de çok kaliteli ancak Razer focus+ sensörü ile bir adım daha önde. Şu anda piyasada bulunan en yüksek IPS değerine sahip sensör kendisi. Ancak dediğim gibi G502'nin Hero sensörü de kalitelidir. Arada fiyat farkı fazla değilse Razer seçmenizi tavsiye ederim. Eğer fiyat farkı fazlaysa ucuz olanı seçin.

İkisi de çok kaliteli ancak Razer focus+ sensörü ile bir adım daha önde. Şu anda piyasada bulunan en yüksek IPS değerine sahip sensör kendisi. Ancak dediğim gibi G520'nin Hero sensörü de kalitelidir. Arada fiyat farkı fazla değilse Razer seçmenizi tavsiye ederim. Eğer fiyat farkı fazlaysa ucuz olanı seçin.

Peki G502 de double Click gibi sorunlar varmış bu Razer de olmuyormuş lazer Switch diye doğru mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı