Razer Basilisk X HyperSpeed alınır mı?

Bütçe
500
Teşekkürler hocam cevaplarınız için. Peki DA V2 Miniyi iade edip Basiliks mi alsam yoksa hiç kalkışmasam mı bu işe bilemedim 😊

Siz bilirsiniz elbette. Şahsen ben rahatlık için aldım. İyi bir FPS oyuncusu olmadığım için şu şöyle olsun, bu böyle olsun derdim yok. Simülasyon oyunları oynuyorum ve tek amacım kablo derdinden kurtulmaktı, çünkü artık dayanılmaz bir hal almıştı benim için. Almışken kötü bir şey almak istemedim ve biraz araştırma sonucu bu üründe karar kıldım. Dilerseniz iki ürünün sensörlerini karşılaştırabilirsiniz. Çok büyük bir fark olduğunu sanmıyorum fakat sizin kararınız.

Siz bilirsiniz elbette. Şahsen ben rahatlık için aldım. İyi bir FPS oyuncusu olmadığım için şu şöyle olsun, bu böyle olsun derdim yok. Simülasyon oyunları oynuyorum ve tek amacım kablo derdinden kurtulmaktı, çünkü artık dayanılmaz bir hal almıştı benim için. Almışken kötü bir şey almak istemedim ve biraz araştırma sonucu bu üründe karar kıldım. Dilerseniz iki ürünün sensörlerini karşılaştırabilirsiniz. Çok büyük bir fark olduğunu sanmıyorum fakat sizin kararınız.
Hocam ben de nasıl bir şans var bilseniz gülmekten kırılırsınız. Rival 3 aldım sol tık bozuk geldi, değiştirdim yine bozuk geldi. İade edip Razer aldım yine sol tıkta bir sorun var, ne yapacağımı şaşırdım 77 Tl'lik Rampage mouse 3 yıldır elimin altında bir kez ne çift tıklama ne sorun yaptı şaşıyorum artık ya.
@Hunerci hocam biraz daha paraya kıyıp Logitech G G402 Hyperion Fury alsam mı acaba?

Son düzenleme:
Hocam ben de nasıl bir şans var bilseniz gülmekten kırılırsınız. Rival 3 aldım sol tık bozuk geldi, değiştirdim yine bozuk geldi. İade edip Razer aldım yine sol tıkta bir sorun var, ne yapacağımı şaşırdım 77 Tl'lik Rampage mouse 3 yıldır elimin altında bir kez ne çift tıklama ne sorun yaptı şaşıyorum artık ya.
@Hunerci hocam biraz daha paraya kıyıp Logitech G G402 Hyperion Fury alsam mı acaba?

Şahsen Razer modelini tercih ederdim.

Bende aldım ancak arada mouse donuyor. Sizde de varmı böyle bir sorun ?

Bende pil kaynaklı olarak var. Artık bazı pilleri sevmiyor mu anlamadım. En son evdeki bir Duracell pili kullanmaya başladım ve sürekli tak çıkar yaptırıyor o yüzden. Kullanırken gitmiyor fakat uyku moduna geçince pek uyanası gelmiyor galiba arkadaşın😂.

Basilisk X Hyperspeed modeli Türkiye'ye ilk geldiği zamanlarda almıştım ve outlet ürün adım ilk önce. Sağ tuş takılıyordu. Sonra Razer garantiye verdim ve sıfır ürün yolladılar. Önceki modeli arkadaşımla aynı anda almıştık onda da aynı problem olmuştu. Sonra bana gelen sıfır modelin alt çıkartması ve USB'si farklıydı. Öncekine göre. Bunda hiç problem olmadı. 300 lira bandında öneririm. Ama skatezleri beni yormaya başladı. Büyük ihtimal Viper Ultime modeline geçeceğim.

Uyku moduna geçiyor olabilir.
Bende pil kaynaklı olarak var. Artık bazı pilleri sevmiyor mu anlamadım. En son evdeki bir Duracell pili kullanmaya başladım ve sürekli tak çıkar yaptırıyor o yüzden. Kullanırken gitmiyor fakat uyku moduna geçince pek uyanası gelmiyor galiba arka

ASUS ROG STRIX Impact II modeli var bu modelde hiçbir sıkıntı olmadı. Ama Razer modeli tam bir rezalet. Kesinlikle alacak arkadaşlara önermiyorum. ASUS ROG STRIX Impact II tavsiyemdir. İndirimleri takip ederseniz 350 TL'ye alabilirsiniz. Sanırım ilk ve son Razer kullanışım olacak. Bu arada satıyorum ürünü almak isteyen bana ulaşabilir. Ben 400 TL'ye almıştım. 250 TL'ye satabilirim. Sadece 4 saat kullanıldı. Beraberinde gelen pil dahi dolu.​

Basilisk Ultimate ile arasındaki fiyat farkına değer. Kullandığı sensör 5G Optik Sensör. Focus+ kadar iyi değil ama gayet yeterli bir sensör.
Arada 1500TL fark var nasıl bir özellik fiyat farkına değebilir? Ne yapıyor 2000TL olan rakibi kendi mi vuruyor?

Geri
Yukarı