Razer Battle Bundle almak mantıklı mı?

Wolnac

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda kulaklığım bozulduğu için yeni kulaklık almak durumunda kaldım. Araştırdıktan sonra bütçeme en uygun kulaklığın Razer blackshark V2 X olduğunu gördüm. Fakat piyasada sadece beyazı var o da 1250TL civarına satılıyor. Biraz daha bakarken Razer Battle Bundle paketini gördüm içinde hem kulaklık var hem de Deathadder V2 üstüne mousepad var. Şuan kullandığım mouse Logitech g g102. Sizce sadece kulaklığı almak yerine bu paketi almak mantıklı mı?

Arkadaşlar yakın zamanda kulaklığım bozulduğu için yeni kulaklık almak durumunda kaldım. Araştırdıktan sonra bütçeme en uygun kulaklığın Razer blackshark V2 X olduğunu gördüm. Fakat piyasada sadece beyazı var o da 1250TL civarına satılıyor. Biraz daha bakarken Razer Battle Bundle paketini gördüm içinde hem kulaklık var hem de Deathadder V2 üstüne mousepad var. Şuan kullandığım mouse Logitech g g102. Sizce sadece kulaklığı almak yerine bu paketi almak mantıklı mı?

Evet mantıklı hocam alınabilir uygun bir paket. Ama isterseniz bu ondan çok daha iyi ve şiddetle öneririm (!) (!) (!)

Evet mantıklı hocam alınabilir uygun bir paket. Ama isterseniz bu ondan çok daha iyi ve şiddetle öneririm (!) (!) (!)

Turbox daha iyi hocam. (!)

Şöyle bir sıkıntı var sanırsam; Razer Blackshark V2 X'i, Battle Bundle ile satın aldığınız zaman uygulaması üzerinden 7.1 özelliğini aktif edemiyorsunuz. Normal bir şekilde Blackshark V2 X'i satın aldığınız zaman içerisinde 7.1'i aktif etmek için bir kod geliyor, lakin bu kutuda mevcut değil. İnternette bir kaç kişi bu konudan dolayı şikayet ediyordu, almadan önce göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Kulaklık pedini çıkartıp seri numarayı siteye kayıt ettikten sonra 7.1 için maile kod geliyor. Şuanda bende aynı seti kullanmaktayim.

Ekstra olarak şöyle bir şey önereceğim, Razer ürünü alacaksanız Amazon üzerinden alın. Hem Amazon garantili, hem Prime ile daha iyi bir kargo hizmeti, üstelik aynı fiyata.

Kulaklık pedini çıkartıp seri numarayı siteye kayıt ettikten sonra 7.1 için maile kod geliyor. Şuanda bende aynı seti kullanmaktayim.
İnternette bir çok kullanıcının Battle Bundle seti ile alındığı zaman kod gelmemesinden muzdarip olduğunu okumuştum. Demek ki bu şekilde alınıyormuş, o halde bir problem yok gayet alınabilir bir set.

Geri
Yukarı