Elektronik Razer Battle Bundle (Deathadder V2, Mousepad, BlackShark V2X) 1458 TL!

konuyu hortlattım gibi ama gigabyte b550m anakartım var alsam pişman olur muyum ? şu anda hyperx cloud revolver kullanıyorum ama mikrofonu bozulduğu için yeni kulaklık alıcağım

Kulaklık jacklı mı acaba? USB aparatı var mı?
Jacklı. Yok diye biliyorum.

konuyu hortlattım gibi ama gigabyte b550m anakartım var alsam pişman olur muyum ? şu anda hyperx cloud revolver kullanıyorum ama mikrofonu bozulduğu için yeni kulaklık alıcağım
Bence kulaklığınız kullanılabilir/iyi durumda ise mikrofon alın. Ekipman yenileyecekseniz alabilirsiniz tabii.

Bu fiyat segmentinde kulaklıklar için ses kartı kalitesi çok fark yaratmayacaktır. Alabileceğiniz düzgün performans verecek harici ses kartları da bu kulaklıktan daha pahalı olacağı için ses kartı arayışına girmek de mantıksız olur. Şahsi düşüncem kulaklığın ulaşabileceği maksimum performansa göre pişmanlık yaratmayacağı yönünde ancak anakart - kulaklık ikilisini kullanan birileri varsa onlara danışarak kesin bilgi alabilirsiniz.

Jacklı. Yok diye biliyorum.

Bence kulaklığınız kullanılabilir/iyi durumda ise mikrofon alın. Ekipman yenileyecekseniz alabilirsiniz tabii.
mikrofonlarda hep 1k 2k mantıksız geliyor o yüzden bari yeniliyim diyorum.Jacklı çıkabilen bir mikrofona sahip kulaklığım ama yedek parçasını bir türlü bulamadım

mikrofonlarda hep 1k 2k mantıksız geliyor o yüzden bari yeniliyim diyorum.Jacklı çıkabilen bir mikrofona sahip kulaklığım ama yedek parçasını bir türlü bulamadım
Nasıl bulamıyorsunuz ? 2 dk aramayla bile şu ürüne ulaşabildim. 50-100 tl aralığında bir mikrofon alınabiliyor.

Geri
Yukarı