Elektronik Razer Battle Bundle (Deathadder V2, Mousepad, BlackShark V2X) 1458 TL!

Hocam aynı ürün bahsi geçen satıcıdan aldım problem yaşamadım.

7.1 etkin hocam aldım kullanıyorum Razer'ın kendi yazılımı. Yazılımı kullanmak için bir mail atmanız lazım Razer size bir kod gönderiyor. Ayrıca programı beğenmezseniz Windows 10'unda 7.1'e destek verdiğini söyleyebilirim. Ücret ödemek söz konusu değil.

Ihtiyacı olup kaçıranlara geçmiş olsun.

Daha önce Razer kullanmadım yorumlarda gördüm hocam belirtiyim dedim sözüm meclisten dışarı bazı tipler linke tıklamadan yorum yapıyor sözüm ona.

Daha önce Razer kullanmadım yorumlarda gördüm hocam belirtiyim dedim sözüm meclisten dışarı bazı tipler linke tıklamadan yorum yapıyor sözüm ona.
Tekrar merhaba, evet bazen gerçekten garip yorumlar olabiliyor. Gerçi bu konuda arkadaşların haklı olabileceği taraf satıcının ürünü yeterince açıklamamış olması, satıcıya girince mutfak ürünleri çıkması ve hatta ürünle ilgili çok bilgileri olmaması. Yaklaşık 1.5 ay önce ben de alırken çok şüphelendim ama deatadder v2 alacaktım ve fiyatı bin lira civarıydı 1600 lirayı görünce mause pad ve kulaklığı da yenilerim diye düşündüm beğenmezsem ya da sahte olmasından şüphelenirsem iade ederim dedim ve aldım. Ürün orijinal indirimsiz fiyatı bile çok iyi çünkü ayrı ayrı alsanız 2000 lirayı buluyor. Aslında almış biri olarak yoruma yazdım ama sizin de dediğiniz gibi bir sürü olumsuz yorum yaptılar daha sonra.

1. En güvenilir demedim "En güvenilir platformlarından" dedim. Ki aksini kimse iddia edemez. TR de zaten 4 büyük e ticaret platformu var. Gencergaming, sinerji vs bahsetmiyoruz. Türkiyenin en büyük e-ticaret platformundan bahsediyoruz. Satıcı ile platformu ayırt edebiliyor olmanız lazım. Güvenilirlik satıcıdan satıcıya değişir. Trendyol'un güvenilirliğini zaten sorgulayamazsın. Günlük 1000 tl cirosu olan firmalar değil bunlar.

2. Ürün yeni satışa sunulmamış. Aynı satıcıdan aynı ürün alan bir sürü kullanıcı var. Ürünü satın alanların attığı görseller var. Daha ne olmasını bekliyorsunuz ? Hata varsa satıcı düzeltir. Koskoca amazn bile defalarca hatalı ürün içeriği, fotosu kullanabiliyor. Herhangi bir konuda şüpheniz varsa satıcıya sor özelliğini kullanabilir veya satıcıyı arayıp sorabilirsiniz.

İşi gücü bıraktık e-ticaret 101 dersi veriyoruz çok garip. Yıl 2023 google'da birkaç arama yapamayacak durumdaysanız e-ticaret yapmayın arkadaşlar. Hala şu güvenilir mi bu dolandırıcı mı başlıkları açılıyor.
Ticaretin ABC'sini anlatmaya gerek yok biliyoruz tabii ki. Ben hala en güvenilir e-ticaret platformu olmadığını düşünüyorum, Amazon TR bile böyle bir sıralamada yok; zaten TR'de böyle bir sıralama olması imkansız. Müşteri hizmetleri rezalet, tüm platformlarda diyorum. Neyse, e-ticaret konuşmayalım.
Ürün ile ilgili satıcının "clickbait" benzetmesi yaptığını söyleyebilirim. İçeriği araştırmadan atlamalık bir satış ürünü olmuş.

Ticaretin ABC'sini anlatmaya gerek yok biliyoruz tabii ki. Ben hala en güvenilir e-ticaret platformu olmadığını düşünüyorum, Amazon TR bile böyle bir sıralamada yok; zaten TR'de böyle bir sıralama olması imkansız. Müşteri hizmetleri rezalet, tüm platformlarda diyorum. Neyse, e-ticaret konuşmayalım.
Ürün ile ilgili satıcının "clickbait" benzetmesi yaptığını söyleyebilirim. İçeriği araştırmadan atlamalık bir satış ürünü olmuş.
Sana göresi bana göresi yok. Edebiyat kitabı mı yorumluyorsun. Trendyol Türkiye'nin en büyük alış-veriş platformudur. Arge merkezi, depoları, kurye merkezleri vs bellidir.

Avrupada liderlik hedefleyen, rakiplerini 2-3 e katlayan bir platform forumdaki vatandaşa kendini kanıtlama ihtiyacı duymaz.

Daha platform ile platformlardaki satıcıların arasındaki farkı bilmiyorsun. Bu platformlarda platformun kendisi de satış yapabilir, senin benim gibi satıcılar da. Burada güveni sorgulanacak sadece satıcılar vardır. Orada zaten satıcıların sahte ürün satma vb durumları engellemen mümkün değil. Sadece satış sonrası vereceğin destek önemli.

1681154625548.png

Ek olarak yukarıda da bahsettim fakat belli ki okumamışsın. Bir product'ın oluşturulma süreci burada foruma yazmana benzemez. Satıcıdan kategori yöneticilerine kadar dünya kadar insanın elinden geçiyor. Hatalı foto veya açıklama girilmesi gayet muhtemel. Yakın zamanda sadece amazon'un hatalı ürün girdiği 3 tane örnek var burada. İade veya değişim için uğraşıyordu insanlar. Ben 4 büyük platformda da sorun yaşadım. Tüm insan temelli süreçlerde sorunlar yaşanabilir.

Ben trendyoldan alıp 2 yıl kullandığım apple adaptorunun sahte oldugunu ogrenıp 2 yıl sonunda iade almış insanım. Bu örneğe bakınca en mükemmel müşTERİ hizmetleri trendyol mu diyeceğim? Hangi rezil müşteri hizmetlerinden bahsediyorsun. Neyse sana boşa nefes tüketiyorum. Boşluğuma geldi bilal'e anlatır gibi anlattım. Kafana göre takıl sen.

Sana göresi bana göresi yok. Edebiyat kitabı mı yorumluyorsun. Trendyol Türkiye'nin en büyük alış-veriş platformudur. Arge merkezi, depoları, kurye merkezleri vs bellidir.

Avrupada liderlik hedefleyen, rakiplerini 2-3 e katlayan bir platform forumdaki vatandaşa kendini kanıtlama ihtiyacı duymaz.

Daha platform ile platformlardaki satıcıların arasındaki farkı bilmiyorsun. Bu platformlarda platformun kendisi de satış yapabilir, senin benim gibi satıcılar da. Burada güveni sorgulanacak sadece satıcılar vardır. Orada zaten satıcıların sahte ürün satma vb durumları engellemen mümkün değil. Sadece satış sonrası vereceğin destek önemli.

Eki Görüntüle 1735365

Ek olarak yukarıda da bahsettim fakat belli ki okumamışsın. Bir product'ın oluşturulma süreci burada foruma yazmana benzemez. Satıcıdan kategori yöneticilerine kadar dünya kadar insanın elinden geçiyor. Hatalı foto veya açıklama girilmesi gayet muhtemel. Yakın zamanda sadece amazon'un hatalı ürün girdiği 3 tane örnek var burada. İade veya değişim için uğraşıyordu insanlar. Ben 4 büyük platformda da sorun yaşadım. Tüm insan temelli süreçlerde sorunlar yaşanabilir.

Ben trendyoldan alıp 2 yıl kullandığım apple adaptorunun sahte oldugunu ogrenıp 2 yıl sonunda iade almış insanım. Bu örneğe bakınca en mükemmel müşTERİ hizmetleri trendyol mu diyeceğim? Hangi rezil müşteri hizmetlerinden bahsediyorsun. Neyse sana boşa nefes tüketiyorum. Boşluğuma geldi bilal'e anlatır gibi anlattım. Kafana göre takıl sen.
Abi neden bunları anlatıyorsun? Trendyol iyi bir platform değil çünkü müşteri hizmetleri berbat. Yardımcı olmuyorlar, sana yardım etmiş olabilirler. Zaten Amazon, Hepsiburada, Trendyol kendi satıcı konumunda ise ürün alıyorum. Hem Hepsiburada hem de Amazon müşteri hizmetleri ve geri dönüşlerde sınıfta kalıyor. Bir de ben bu "Amazon bile" muhabbetini anlamıyorum. Amazon.tr sanki çok bi' haltmış gibi... CM H500 kasayı açıklama ve fotoğraflarda PSU dahil dedikleri halde PSU olmadan yolladılar, geri dönüş olarak ise para iadesi veya 350 TL gibi bir geri ödeme seçeneği sundular. Ben ne koparsam kardır diye 350 lira aldım ama her aldığım ürünün altında bunu da belittim zaten.

Umarım e-ticaret siteleri hakkındaki ve aralarındaki kıyası bitiririz. Hiç biri müşteri dönüşünde iyi değil çünkü. Güven vermiyor yani.

Anlamadığım şey rengini beğenmeyip ya da ne bileyip kargo firmasından şikayet edip 1 veren mutantlar var firma kötü olabilir yalnız kargo ile firmayı nasıl bağdaştırıyorlar anlam veremiyorum yarısı 5 yarısı 1 TR'nin özeti olmuş firma.

Yorumlarda fotoğraf atılmış güvenilirdir diyenler aynı satıcının amazon üzerindeki yorumlarına buradan bakabilir. :)

Kimse bu satıcı sonuna kadar güvenilir demiyor. Yukarıda defalarca anlattık hala aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz. Alacağınız ürünün satıcısını araştırmak size kalmış. Sen zaten 2 tane yoruma bakarak alışveriş yapıyorsan vay haline.

Yukarıda Trendyol ile ilgili konuşan e-ticaretten anlamayan arkadaşa yazdım ben. Daha e-ticaret platformundaki plaftorm ile bu platformdaki satıcı kavramını ayırt etmeyi bilmiyor maalesef. Bir satıcının kötü olması platformu kötü yapmaz. Önünüzde google denilen nimet var. Açarsın 4 büyük e-ticaret platformundaki yorumlara bakarsın. Şikayetvar'daki yorumları incelersin. Firma Adresini vs kontrol edersin. Forumlarda konusu açılmış mı bakarsın. Bunları biz mi anlatalım. Trendyol yorumlarına bakarsan bu satıcı ile olumsuz bir alışveriş yaşayan, bunu belirten biri olmamış. Ama amazonda olmuş. Ona göre alıp almamak sana kalmış.

Ek olarak attığınız profildeki yorumlar satıcının dolandırıcı olduğunu değil kötü bir satıcı olduğunu işaret ediyor. Bir çok yorumda eksik, hatalı vb ürün vs gönderdikleri, siparişi iptal ettikleri vs yazıyor. Dolandırıcı ile kötü satıcı farklı şeydir.

Edit: Az önce Valorant point ilanı paylaşılmış. Adam hala güvenilir mi alayım mı yazıyor. 7000 yorumu var satıcının Hepsi 4,5 puan. Yani gerçekten garip ya.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı