Elektronik Razer BlackShark v2X 1376 TL

Cloud 2 varken alınmaz bunları kaç defa anlattım tek tek ama ne yazık ki insanları bir türlü adamakıllı ikna edemiyorum. Ayrıca bu ürünü almak varken 3'lü mouse mouse pad ve kulaklık olarak 2000 TL'ye satılıyor yani size Razer DeathAdder V2 ve yanında ki mauespadi 600 TL'ye geliyor kısacası bedavaya alackasanız o paketi alın ki en azından mouse ile farepadi set halinde satıp 1200'e 1100'e falan kulaklık size 800'e gelmiş olur ya da kullanın ya da yedekte bekletin siz bilirsiniz.

hatta nays ile bu 3 lü set 1800 tl ye geliyor

Cloud 2 varken alınmaz bunları kaç defa anlattım tek tek ama ne yazık ki insanları bir türlü adamakıllı ikna edemiyorum. Ayrıca bu ürünü almak varken 3'lü mouse mouse pad ve kulaklık olarak 2000 TL'ye satılıyor yani size Razer DeathAdder V2 ve yanında ki mauespadi 600 TL'ye geliyor kısacası bedavaya alackasanız o paketi alın ki en azından mouse ile farepadi set halinde satıp 1200'e 1100'e falan kulaklık size 800'e gelmiş olur ya da kullanın ya da yedekte bekletin siz bilirsiniz.

Cloud 2 varken V2X alınmaz zaten denk değiller 2'sinin arasında 813 TL fark var.

Hatta Nays ile bu 3'lü set 1800 TL'ye geliyor.

Kardeşim bilip bilmeden bilmişlik yapmayın.
Senin açtığın ürünün satıcısı dolandırıcı. Milletin garantisini göndermiyor. İlk defa kullaklik alacağız adam geldi burada sanki bana 1 aydır anlatıyorda ben anlamiyormusum muamelesi yapıyor.

Cloud 2 varken alınmaz bunları kaç defa anlattım tek tek ama ne yazık ki insanları bir türlü adamakıllı ikna edemiyorum.

Arada 813 TL fark var yani senin için bu az olabilir ama herkes bu farkı ödeyemez.
Zaten Cloud 2 kullanıyorum memnunum ama 1500 TL altınada bundan başka seçenek kalmıyor.

Arada 813 TL fark var yani senin için bu az olabilir ama herkes bu farkı ödeyemez.
Zaten Cloud 2 kullanıyorum memnunum ama 1500 TL altınada bundan başka seçenek kalmıyor.
Hocam konu dagilicak ama bişey sormak istiyorum bu Hyper cloud 1 olanı Trendyol da 1375 TL sizce sizin attığınız mı benim söylediğim mi daha iyi ?

Hocam konu dagilacak ama bir şey sormak istiyorum bu Hyper Cloud 1 olanı Trendyol da 1375 TL sizce sizin attığınız mı benim söylediğim mi daha iyi?

Cloud Core'dan bahsediyorsunuz sanırım eğer o ise Cloud Core iyi ama stringerdan bahsediyorsanız v2X daha iyi. Kullanım amacınız ne? Rekabetçi oyunlar mı? Hikaye oyunları mı?

Cloud Core'dan bahsediyorsunuz sanırım eğer o ise Cloud Core iyi ama stringerdan bahsediyorsanız v2X daha iyi. Kullanım amacınız ne? Rekabetçi oyunlar mı? Hikaye oyunları mı?

Evet CS:GO ve Valorant gibi oyunlar ve hikaye oyunları da oynuyorum. Evet Cloud Core olanından bahsediyorum.

Tüm kulaklıkları rahatlık anlamında test ettim.

Hyperx cloud stinger 2 en iyisi. Blackshark v2x ikinci. Razer kraken v3x üçüncü ve peşlerine cloud 2 ile blackshark v2'yi koyarım.

Kafaya üstten baskı yapmaması ve kulak çevresini rahatsız etmemesi anlamında bir sıralama yaptım.

İtopya standındaki 30 kulaklığı tek tek taktım.

Tüm kulaklıkları rahatlık anlamında test ettim.

HyperX Cloud Stinger 2 en iyisi. BlackShark v2X ikinci. Razer Kraken v3X üçüncü ve peşlerine Cloud 2 ile BlackShark v2'yi koyarım.

Kafaya üstten baskı yapmaması ve kulak çevresini rahatsız etmemesi anlamında bir sıralama yaptım.

İtopya standındaki 30 kulaklığı tek tek taktım.

Sen delisin :) ama o senin kafa yapın için geçerli

Geri
Yukarı