Elektronik Razer Blackshark V2 1.653 TL

Cloud 2'nin fiyatı uçmuş. Kesinlikle Razer blackshark v2 tavsiye ederim. Kablosuz arayanlar için Media Markt mağazalarında 2490 TL'ye Beyaz V2 pro var. Web stoklarında olmadığı için konu açmadım.

Normalde 1600TL'ye razer battle bundle almayı düşünüyordum. Direkt V2 mi çekeyim yoksa bu paket mi mantıklı bilemedim. Kötü denebilecek bir farem var fakat Deathadder V2 gelse fena olmaz. V2 X'in V2'ye göre kötü tarafı ses kartı yok.
Razer Battle Bundle:

Normalde 1600TL'ye razer battle bundle almayı düşünüyordum. Direkt V2 mi çekeyim yoksa bu paket mi mantıklı bilemedim. Kötü denebilecek bir farem var fakat Deathadder V2 gelse fena olmaz. V2 X'in V2'ye göre kötü tarafı ses kartı yok.
Razer Battle Bundle:
Mikrofonu da çıkmıyor ve kulak pedleri biraz farklı ayrıyeten kablosu esnek kumaş kablo. Mouse ihtiyacınız varsa bundle almak daha mantıklı 3 ürünü uğraşmadan set yapmış olacaksınız.
Konuya istinaden bana kalırsa Blackshark V2 USB yerine biraz ağırlık sorun değilse ondan sonra çıkan Kraken V3 USB modeli almak daha mantıklı 1.500 TL fiyatı var piyasada.

Cloud 2'nin fiyatı uçmuş. Kesinlikle Razer BlackShark V2 tavsiye ederim. Kablosuz arayanlar için MediaMarkt mağazalarında 2490 TL'ye beyaz V2 Pro var. Web stoklarında olmadığı için konu açmadım.

Bu kulaklığı aldım eve geldim dert sahibi oldum şu THX denilen muhabbeti anlayamadım kulaklık iyi mi değil mi onu da anlamadım...

THX özelliği bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama sesi berbat ediyor. Hem boğuk hem de oyunlarda ayak seslerini inanılmaz kısıyor. THX kapalıyken seslerin yeri çok rahat anlaşılıyor ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı