Elektronik Razer BlackShark V2 1.799 TL

SP-XeoN

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Çok büyük bir indirim olmasa da son zamanlarda bu ürün farklı siteler üzerinden 2000 TL üzerine satılıyor.

https://www.teknolojikutusu.com.tr/urun/razer-blackshark-v2-usb-7-1-kulakustu-kulaklik?ref=Cimri

Not: Site Hepsiburada, Pazarama gibi yerlerde oldukça fazla satışlar yapmış ve ETBİS sistemine kayıtlı güvenilir bir firma gibi duruyor.
ETBİS'e kayıtlı dursa da, mandalinev.com adlı siteyde böyleydi. Al işte ne oldu adamlar aldı aldı, ETBİS'e kayıtlıydı. Al bak adamların paraları gitti.

Bu iğrenç şeyi alacağınıza bunu öneririm. Kalan paraya da ucuz mikrofon alsanız bile daha iyi bir ses elde edersiniz.

Daha ucuz bir şey isterseniz.

Bu fiyat bandında bir şey arıyorsanız.

Son düzenleme:
Bu iğrenç şeyi alacağınıza bunu öneririm. Kalan paraya da ucuz mikrofon alsanız bile daha iyi bir ses elde edersiniz.

Hocam 1800TL'den bahsediyoruz, siz 800TL lik kulaklık atıyorsunuz? Demek istediğiniz Superlux daha mı iyi?

Elmayla armudu kıyaslamanız iyi olmuş.

En ucuz yeterli seviye bir kulaklıkla bile rekabetçi oyunlarda Razer, SteelSeries, Corsair vs. kulaklıklardan daha iyi ses duyarım.

Ben size duyarsınız duymazsınız diye bir şey söylemedim. Alakasız şeyleri kıyasladığınızı söyledim. Profesyonel oyuncular, takımlar bilmiyor mu böyle kulaklıklar falan olduğunu acaba sadece sizin mi haberiniz var bundan. Biri adı üstünde Gaming kulaklık oyunlar için üretilmiş bir kulaklık öteki müzik için üretilmiş. Kulaklığın tek işlevi ses duymanız mı?

Ben size duyarsınız duymazsınız diye bir şey söylemedim. Alakasız şeyleri kıyasladığınızı söyledim. Profesyonel oyuncular, takımlar bilmiyor mu böyle kulaklıklar falan olduğunu acaba sadece sizin mi haberiniz var bundan. Biri adı üstünde Gaming kulaklık oyunlar için üretilmiş bir kulaklık öteki müzik için üretilmiş. Kulaklığın tek işlevi ses duymanız mı?

Oyuncuların boyunlarında dursun diye sponsor olup binlerce hatta on binlerce dolar para ödedikleri kulaklıklardan mı bahsediyorsunuz?

Geri
Yukarı