Razer BlackShark V2 Pro vs Razer Kraken V3 Pro

Razera yazdım tekrar. Aynı zamanda Providyo'yu aradım bakımı yapan dönüş yapacak olmazsa Razer'la düzeltmeye çalışacağım.
umarım en kısa sürede çözülür. Providyo destek konusunda yardimci oluyorlar. Telefondan görüş bakalım belki hatayı tespit edememişlerdir. Küçük sorunlar can sıkabiliyor kanka :(

Aynen, bir de 20 güne yakın bekledim.
Kankam kulaklığımızın şuan piyasa da fiyatı enaz 4k200 civarında olmuş hiç almasaydık külliyen zarardı. Elektronik aleteler tamamen şans telefon alıyorsun bozuk çıkıyor kargo o bu dünya uğraşıyorsun. Sıkma canını yapicak bir şey yok aldigin marka belli bugün cözülmezse yarın çözülür inşallah.

Kankam kulaklığımızın şuan piyasa da fiyatı enaz 4k200 civarında olmuş hiç almasaydık külliyen zarardı. Elektronik aleteler tamamen şans telefon alıyorsun bozuk çıkıyor kargo o bu dünya uğraşıyorsun. Sıkma canını yapicak bir şey yok aldigin marka belli bugün cözülmezse yarın çözülür inşallah.

Dediğin doğru biraz şans işi. Bende de Razer Kraken V3 Pro var zamlanmadan aldım. Çok iyi kulaklık o titreşim özelliğini en düşük ayarda kullandığımda bile hissettiriyor. 5 Bin TL bile değer bu kulaklığa.

Yeni konular

Geri
Yukarı