Razer BlackShark V2 Pro vs Razer Kraken V3 Pro

Bende almayı düşünüyorum ikisinin arasında kladım ama bütçem BlackShark V2 Pro'ya yetiyor en fazla 300 lira oynama şansım var V2 Pro mu alayım yoksa daha iyi kulaklıklar var mı?

Bende almayı düşünüyorum ikisinin arasında kladım ama bütçem BlackShark V2 Pro'ya yetiyor en fazla 300 lira oynama şansım var V2 Pro mu alayım yoksa daha iyi kulaklıklar var mı?
kanka senin için piyasa baktım V3 karaken pro almış başını gitmiş. V2 kraken pro alınmaz v3 varken. BlacksharkV2 pro daha mantikli gözüküyor bu fiyata daha iyi marka var mı bilmiyorum Razeri sevdiğim için razer kulakliklarini biliyorum kankam ondan yanlış yönlendirmek istemem seni.

Kanka senin için piyasa baktım V3 karaken Pro almış başını gitmiş. V2 Kraken Pro alınmaz V3 varken. Blacksharkv2 Pro daha mantikli gözüküyor bu fiyata daha iyi marka var mı bilmiyorum Razer'i sevdiğim için Razer kulakliklarini biliyorum kankam ondan yanlış yönlendirmek istemem seni.

Teşekkürler.

Razera yazdım tekrar. Aynı zamanda Provideo'yu aradım bakımı yapan dönüş yapacak olmazsa Razer'la düzeltmeye çalışacağım.

Tekrar gönderdim 20 gün bekledim iade verdiler. Değişim istediğimi söylemiştim beni bir süre daha beklettiler başka mağazadan getireceğiz diye. Şimdi aradılar iade yapabileceklerini söylediler. İade yapsalar aynı ürünü tekrar alamıyorum. Teşekkülerler MediaMarkt.

Tekrar gönderdim 20 gün bekledim iade verdiler. Değişim istediğimi söylemiştim beni bir süre daha beklettiler başka mağazadan getireceğiz diye. Şimdi aradılar iade yapabileceklerini söylediler. İade yapsalar aynı ürünü tekrar alamıyorum. Teşekkülerler MediaMarkt.
Kanka sevinsem mi üzülsem mi bilemedim sorunu çözdürüp iadesini aldığına sevindim. Ama seninde söylediğin gibi ayni ürün saçma saçma şekilde pahalandı teklonoji ürünleri tamamen şans oluyor keşke MediaMarkt bu konuda stok bulup yeni ürün verip memnuniyetini sağlasaymış:( hayırlısı buymuş üzüldüm umarım daha iyi kulakliklarin olur

Kanka sevinsem mi üzülsem mi bilemedim sorunu çözdürüp iadesini aldığına sevindim. Ama seninde söylediğin gibi ayni ürün saçma saçma şekilde pahalandı teknoloji ürünleri tamamen şans oluyor keşke MediaMarkt bu konuda stok bulup yeni ürün verip memnuniyetini sağlasaymış:( hayırlısı buymuş üzüldüm umarım daha iyi kulakliklarin olur.

Ürünü yok denen mağazada reonda buldum teşir görünüyormuş ama içi garantiye gönderilmiş değişim istenmiş değişmiş. Aldım yine aynı ses var. Ama bugün Teknosa'da denedim onda da vardı noramli böyle galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı