Razer BlackShark V2 Pro vs SteelSeries Arctis 9 vs Logitech G PRO X

Bütçe
2000
Corsair Virtuoso olabilir ama konforu çok iyi değil diye duydum. Ses ve mikrofon olarak diğerlerinden biraz daha iyi gözüküyor. Onun alternatifinde ise bana göre G PRO X ile V2 PRO arasında gidip gelebilirsiniz.

Ben biraz fazla seyahat ediyorum. BlackShark V2 Pro'nun ayarlama yerleri ince tel gibi gözüküyor videolarda hiç taşırken yamulan veya herhangi bir hasar aldığını duydunuz mu acaba?

Hayır ben de öyle düşündüm ama dokununca oldukça sert demir olduğunu gördüm. Normal kullanımda bir şey olmaz ama üstüne yanlışlıkla basma yada oturma gibi durumlarda demir kısımlar zarar göreceğini düşünüyorum. Dikkatli kullanmakta fayda var.

Hayır ben de öyle düşündüm ama dokununca oldukça sert demir olduğunu gördüm. Normal kullanımda bir şey olmaz ama üstüne yanlışlıkla basma yada oturma gibi durumlarda demir kısımlar zarar göreceğini düşünüyorum. Dikkatli kullanmakta fayda var.
peki hocam corsair kulaklıklarda dip ses sorunundan bahsediyolar sırf onun için listeden çıkartmıştım. Sizin düşünceniz nedir kullanız mı?

Merhabalar.

Kablosuz kulaklık almak için araştırmalara başladım bu kadar fazla seçeneğin içinden tercihlerimi 3 tane kulaklığa kadar indirdim. Bunların arasından da seçim yapmabilmek için sizlerin de görüşlerini öğrenmek istiyorum.

Siz olsanız hangisini seçersiniz ve neden açıklaması ile birlikte görüşlerinizi bekliyorum. (Başka model kulaklık önerilerinde de bulunabilirsiniz ☺️)
Bunu tercih ederdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kanala göre 2020 yılının en iyisi blackshark V2 Pro. Corsair Virtuosonun konforla ilgili çok şikayet aldığını gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı