Elektronik Razer BlackShark V2 USB 7.1 Kablolu 2.519₺

Golden.Nyks

Decapat
Fiyatı uzun süredir 3200 ₺ civarlarındaydı, güzel indirim.

Şunu da ekleyeyim sorunun çözümü olsa da, yazılımı halen daha da sıkıntılı.

Ben de geçen hafta 3200 ₺ satın almıştım ama 4-5 gün kullanıp iade ettim, iade sebebim bir taraftan sesi daha baskın gelmesiydi, ses olarak bazen iyi bazen dengesizdi, bana gelen ürünle alakalı da olabilir. Alternatif olarak HS80 de 2648 ₺'ye satılıyor.

Son düzenleme:
Bende var aynı kulaklık. Tavsiye ederim. USB ses kartı mevcut üründe. 2800 TL'ye 1 ay önce Amazon üzerinden almıştım. İade edecektim bugün ama vazgeçtim. Aradaki 300 TL fark Amazon güvencesi olsun dedim.

Fiyatı uzun süredir 3200 ₺ civarlarındaydı, güzel indirim.

Şunu da ekleyeyim sorunun çözümü olsa da, yazılımı halen daha da sıkıntılı.

Ben de geçen hafta 3200 ₺ satın almıştım ama 4-5 gün kullanıp iade ettim, iade sebebim bir taraftan sesi daha baskın gelmesiydi, ses olarak bazen iyi bazen dengesizdi, bana gelen ürünle alakalı da olabilir. Alternatif olarak HS80 de 2648 ₺'ye satılıyor.

O kronik bir sorun, onu ses ayarlarından kulaklığın kendi ayarına girdiğiniz zaman, sol kulaklık kendi kendine ses düşürüyordu muhtemelen bu sorunu yaşadınız. Ama çözümü basit olan ve tekrar etmeyen bir hata sadece. Rahatça çözülüyor, tekrar etmiyor, alacak arkadaşlar korkmasın diye söylüyorum.

O kronik bir sorun, onu ses ayarlarından kulaklığın kendi ayarına girdiğiniz zaman, sol kulaklık kendi kendine ses düşürüyordu muhtemelen bu sorunu yaşadınız. Ama çözümü basit olan ve tekrar etmeyen bir hata sadece. Rahatça çözülüyor, tekrar etmiyor, alacak arkadaşlar korkmasın diye söylüyorum.

Hocam ben de tam tersi sol kulaklık daha baskındı, zaten önemi yok artık iyi ki de iade etmişim 3200 liraya almıştım, iade edemeseydim 2500 lirayı görünce içim yanardı :D.

1 yıl önce 2300TL'ye almıştım. Çok memnunum bu bütçede en iyisi.

Geri
Yukarı