Elektronik Razer BlackShark V2 + USB Mic Enhancer Special Edition 2.549, 00TL!

Yer
İstanbul
Merhaba. Yeniden bir indirim konusu ile karşınızdayım. BlackShark V2 SE güzel bir indirime girmiş Hepsiburada üzerinde. USB Mic enhancer ile gelmesi daha da tatlı bir durum. Yeni hesaplara da 100 TL kuponu bulunmakta kupon ile 2549 TL'ye geliyor. Böyle bir model için gerçekten iyi fiyat. Kuşkusuz alınır.

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. İyi geceler. Kupon kodu: SEPETTE100

1712106374830.png

Cloud 3'ten daha mı iyidir?

Cloud 3'ü bilmiyorum kullanmadım ama ondan önceki kulaklığım Cloud 2 Stinger'dı ondan bir tık daha iyiydi ses olarak çok bir fark ben hissetmedim onu da yaklaşık 2 sene kullanmıştım.

Cloud 3'ü bilmiyorum kullanmadım ama ondan önceki kulaklığım Cloud 2 Stinger'dı ondan bir tık daha iyiydi çok bir fark ben hissetmedim onu da yaklaşık 2 sene kullanmıştım.

Ergonomik olarak çok daha iyiydi ama benim için.

Cloud 3'ten daha mı iyidir?

Şahsi olarak görüşüm. İyidir. Çünkü kullanıcılar Cloud 2 ile 3 arasında fark olmadığını söylüyor genel olarak. Ayrıca Cloud 3 modeline fazladan para vermeye gerek yok. Şahsen beğendiğim ve kolay kolay önereceğim bir model değil Cloud 3.

2 sene önce bu kulaklığın çok benzerini (Razer BlackShark V2 USB Mic enhancer 7.1 Surround) satın almıştım gayet memnunum tavsiye ederim.
V2 ile V2 SE ayni, sadece renk ve tasarim farki var.

Bende esl olanı aldım, çok memnunum ama kendi ses kartı ile memnun değilim. Zaten kendi ses kartını kullanmıyorum ama denemelerimde çok kötüydü. Özellikle mikrofon kalitesini düşürüyor kendi ses kartı çünkü ses kartında ki mikrofon ses çözünürlüğü düşük ve çok fazla sesi sıkıştırıyor. Direk anakart ya da başka bir ses kartında mikrofon çok daha kaliteli ve çözünürlüğü yüksek ses veriyor. Direk anlayabiliyorsunuz.

Sesleri EQ ile USB ses kartında belli bir kaliteye ulaşıyor ama bu USB ses kartı kesinlikle tam performansını vermiyor v2'nin. Sağlam bir ses kartı ile çok daha yüksek, derin ve detaylı ses alıyorunuz, bilginiz olsun.

Bende esl olanı aldım, çok memnunum ama kendi ses kartı ile memnun değilim. Zaten kendi ses kartını kullanmıyorum ama denemelerimde çok kötüydü. Özellikle mikrofon kalitesini düşürüyor kendi ses kartı çünkü ses kartında ki mikrofon ses çözünürlüğü düşük ve çok fazla sesi sıkıştırıyor. Direk anakart ya da başka bir ses kartında mikrofon çok daha kaliteli ve çözünürlüğü yüksek ses veriyor. Direk anlayabiliyorsunuz.

Sesleri EQ ile USB ses kartında belli bir kaliteye ulaşıyor ama bu USB ses kartı kesinlikle tam performansını vermiyor v2'nin. Sağlam bir ses kartı ile çok daha yüksek, derin ve detaylı ses alıyorunuz, bilginiz olsun.

Teşekkürler. Memnun olduğunuz ses kartının marka modeli nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı