Razer blackshark V2 + USB vs Cooler Master MH752 vs HyperX Alpha

Bütçe
900
MH752 derim, Blackshark deneme şansım olmadı ama redditte ikisini deneyen birisi Blackshark'ın fazla hypelanmış olduğunu ve MH752'in daha iyi olduğu söyledi. XPG Precog için de aynısını söylemişti.

Yok ilk çıktığında kronik sorunu vardı birkaç aya kırılıyordu. Şimdi düzelttiler.
Selam Pizz3man. Mh752 gayet yeterli bir kulaklık çok araştırdığım için biliyorum. Lakin tek kafamı karıştıran durum Blackshark v2 usb iyi hardware canucks sayfası önerdi. Onlara durumumu anlatmıştım. Blackshark için dediğiniz HYPE olayı bir iki yabancı satış sitelerinin altında okudum. Satın alanların direkt kendi yorumlarıydı. THX kandırmaca diyorlar. Ama çok iyi diyen de var. Birazcık şans da var sanırım. Mesela burada ki bir arkadaşın 7.1 i çalışmıyordu.

Dosya Ekleri

• hardware canucks.jpg
    hardware canucks.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 67
Açıkçası benimde en çok içime o sindi. Wireless versiyonuda düşündürüyor ancak çok pahalı. 2300 TL.
İtopya'da daha ucuz fakat mağazalarında mevcut. Tercih meselesi kablosuz kullanmak. Ama iki kulaklık arasında ses farkı varmış araştırdığım kadarıyla ben V2 alırken kablosuz modeli yoktu sonradan araştırdım.
THX olayı stereo'ya çok alışan biri sevmeyebilir çünkü sesler biraz yankı gibi geliyor. Ama ben THX'e alışkın olduğumdan dolayı seviyordum şu an kullanmamak büyük problem en azından deneyimleri aktarırdım şurası kesin Razer destek konusunda geride olan bir firma.

Elbette, bu arada Sinerji'den aldım. Kargoyu MNG ile yolluyorlarmış fakat iade konusunda alamayız yazmışlar umarım bir sıkıntı olmaz üründe.
Hayırlı olsun. Bende sepete ekledim ama 12 TL kargo parasını görünce sinirlendim :D
*Açılmış ürünü geri almıyorlarmış aynen.
Yarın kredi kartımın hesap kesimi. Bende yarın alabilirim. Ama sizin yorumlarınızı bekleyeceğim. Yorumlarınızı, oyun performansını merakla bekliyorum. Mutlaka bilgi verin. Ricamdır.
Tekrar Hayırlı olsun. Güle güle kullanırsınız inşallah.

Almak zorunda değiller mi? QP Bilişim'den MH752 aldım aldığınız gibi ürünü eksiksiz paketleyin faturası ile birlikte kabul ederiz dediler.

Zorundalar, hijyen konusundan da bir sıkıntı yok kulak içi değil sonuçta, en kötü Tüketici Hakem Heyeti'ne gidilir ama o da bekletir. Maalesef böyle almazdım da tek stok burada var.
Hayırlı olsun. Bende sepete ekledim ama 12 TL kargo parasını görünce sinirlendim :D
Yarın kredi kartımın hesap kesimi. Bende yarın alabilirim. Ama sizin yorumlarınızı bekleyeceğim. Yorumlarınızı, oyun performansını merakla bekliyorum. Mutlaka bilgi verin. Ricamdır.
Teşekkürler, kargo gelince tabii ki paylaşırım. Alması iki saniye gelmesi dert. Kargo parası yazınca bayağı şaşırdım. İade koşulları biraz sinirlendirdi ama stokta başka yerde yok.

Almak zorunda değiller mi? QP Bilişimden Mh752 aldım aldığınız gibi ürünü eksiksiz paketleyin faturası ile birlikte kabul ederiz dediler
Ürün geldiğin de deneyimlerinizi paylașmak isterseniz çok güzel olur. Ben de onu almak istiyorum da stokta son adet kalmış bitmez ise alacağım 28inde ayın.

V2 son kararı verdiniz demek, hayırlı olsun şimdiden..

Yeni konular

Geri
Yukarı