Razer blackshark V2 + USB vs Cooler Master MH752 vs HyperX Alpha

Bütçe
900
Game moduna alıp oyuna girdim direk. Onun dışında ek bir ayar yapmadım. Zaten bugün iade ettim geç kalırsam kabul edilmeme ihtimaline karşı.
Bu tarz ses kartlı kulaklıklarda mutlaka gürültü dengeleme denen ayarı açmanız lazım yoksa ayak sesleri veremez. O yazılımdaki ayarda Sound Normalization diye ayardı. Aklınızda olsun başka bir kulaklık seçerken de aynı durumu yaşamamanız için diyorum. Hayırlısı olsun.

Razer Blackshark V2'yi Xbox Series X'de kullanan var mı? Yurt dışı sitelerde de araştırdım hiçbir yerde net bilgi bulamadım. Bazıları Razer Blackshark v2'nin Xbox'da yankı yaptığını, mikrofonun kullanılamadığını yazmış. Kullanan birisi Xbox'daki deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleme:
Razer Blackshark V2'yi Xbox Series X'de kullanan var mı? Yurt dışı sitelerde de araştırdım hiçbir yerde net bilgi bulamadım. Bazıları Razer Blackshark v2'nin Xbox'da yankı yaptığını, mikrofonun kullanılamadığını yazmış. Kullanan birisi Xbox'daki deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
Bu forumda bulamazsın ama dediğin doğru olabilir bildiğim kadarıyla yazılımı Xbox'ta çalışmıyor yani 7.1 modeli de doğal olarak çalışmıyor. Amazon yurtdışı gibi satıcılara bakın yorumlarda illa yazıyorlar.

Tüm yorumları okudum tam blackshark almaya ikna olmuştum sonradan emin olamadım. Ses kartım kötü, aklımda MH752 vardı HyperX Cloud Alpha s ve HyperX Cloud Flight da var.

Hocam benim de kafam çok karışmıştı sonra şansınımızı bir deneyelim dedik ve an itibarıyla MH752'yi aldım 890TL'ye. Umarım mikrofonda sorun çıkmazda iadeyle uğraşmam.
Ürün geldiğinde bir sorun çıkarsa belirtirim.

Hocam benim de kafam çok karışmıştı sonra şansınımızı bir deneyelim dedik ve an itibarıyla MH752'yi aldım 890TL'ye. Umarım mikrofonda sorun çıkmazda iadeyle uğraşmam.
Ürün geldiğinde bir sorun çıkarsa belirtirim.
Ben arctis 5 iade etme işlemi başlattım, iade olunca Blacksharkv2 usb alacağım gibi duruyor son dakika değişikliği çıkmazsa. İnternette karşılaştırma videoları izledim Blackshark v2 vs Alpha S ve alpha mikrofon kalitesinde daha önde olsa da Blackshark müzik,film,oyun yani dinleme üzerinde önde götürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı