Razer BlackShark V2 vs HyperX Cloud 2 vs Sennheiser GSP 300

BlackShark V2 kullanıyorum, Synapse'den ayar yaptığında dünyanın en iyi kulaklığını elde etmiş oluyorsun. Kesinlikle alınabilecek en iyi kulaklık şuanda. (Fanboy değilim, 1 yılı aşkın süredir tecrübelerime dayanarak konuşuyorum).

BlackShark V2 kullanıyorum, Synapse'den ayar yaptığında dünyanın en iyi kulaklığını elde etmiş oluyorsun. Kesinlikle alınabilecek en iyi kulaklık şuanda. (Fanboy değilim, 1 yılı aşkın süredir tecrübelerime dayanarak konuşuyorum).
Ne ayarı yaptın reis? Ben aldım V2, stok ayarlarda kullanıyorum. Ses kalitesi tatmin etti ama mic kalitesi çok kötü geldi. Ayarlarını paylaşır mısın?
BlackShark V2 5 günlük satıyorum hiç bir sorunu yok zarar fiyatına acil alıcı arıyor iletişe geçersen konuşabiliriz.
Kaça satıyordun sen ben 700'e aldım sıfır ayarında.

Ne ayarı yaptın reis? Ben aldım V2, stok ayarlarda kullanıyorum. Ses kalitesi tatmin etti ama mic kalitesi çok kötü geldi. Ayarlarını paylaşır mısın?

Kaça satıyordun sen ben 700'e aldım sıfır ayarında.
Blackshark v2 x degil bakim v2 1260 liraya aldim 20 günlük 900 lira ilana biraktim

Doların piyasası bu maalesef. Mikrofonu iyi değil fakat çok kötü denebilecek kadar kötü değil, dış sesi az alıyor fakat fazla robotik ses veriyor.

Hocam ayarlarını atabilme şansın var mı?

Geri
Yukarı