Sennheiser gsp 300 vs HyperX Cloud Alpha

Hocam kulağa oturmama dışında her üründe dip ses vb. sorunu olabilir. Bir kötü yorum görünce üründen vazgeçmeye gerek yok, işin içine 14 gün iade hakkı girebiliyor. Cloud Alpha daha iyi bir tercih olur sizin için evet.
Evet bana da Cloud Alpha mantıklı geldi ama Steelseries içimde ukte olarak kalacak sanırım. Gerçekten çok özenmiştim ama sizce de paradan tasarruf etmek daha mantıklı değil mi? Sürekli size soru sorduğum için de özür dilerim. Obsesif Kompülsif hastası olduğum için kafamda bir şeyi asla kolay kolay pekiştiremiyorum. Sürekli başkalarının yorumunu almam gerekiyor mazur görün lütfen.

Evet bana da Cloud Alpha mantıklı geldi ama Steelseries içimde ukte olarak kalacak sanırım. Gerçekten çok özenmiştim ama sizce de paradan tasarruf etmek daha mantıklı değil mi? Sürekli size soru sorduğum için de özür dilerim. Obsesif Kompülsif hastası olduğum için kafamda bir şeyi asla kolay kolay pekiştiremiyorum. Sürekli başkalarının yorumunu almam gerekiyor mazur görün lütfen.
Hocam eğer SteelSeries istiyorsanı Arctis 7'ye de bakabilirsiniz. Kulaklığı aldıktan sonra uzun bir süre değiştirmeyeceğinizi varsayarsak tasarruf etmek pek de mantıklı değil gibi. Özür dilemenize gerek yok yardım etmek/almak için buradayız hepimiz.

Hocam eğer SteelSeries istiyorsanı Arctis 7'ye de bakabilirsiniz. Kulaklığı aldıktan sonra uzun bir süre değiştirmeyeceğinizi varsayarsak tasarruf etmek pek de mantıklı değil gibi. Özür dilemenize gerek yok yardım etmek/almak için buradayız hepimiz.

Anlayışınız için teşekkür ederim. Ben biraz ürünlerimi hor kullanıyorum yani ne kadar özensem de bir şekilde bozabiliyorum o yüzden kaliteli olsun ki uzun gitsin istiyorum. Ve bu yüzden aslında güncel bir şey almak istedim. Bir de iade koşulları rahat olan bir yerden almak istiyorum çünkü beğenmezsem koşulsuz bir şekilde iade etmem gerekiyor. Kafam biraz büyük olduğu için kulaklığın küçük gelmesinden korkuyorum. Bu fiyat bandına çıkmışken en iyisini alayım diye düşündüm. Ama ne bileyim tasarruf etmek çok mantıklı geldi. Fakat tasarruf edersem bir yerde kullanacağımı sanmıyorum o da ayrı konu :D Eğer bu ürün Arctis Pro Hi-Res ise beklentilerimi oldukça karşılıyor. @Akkuşlu hocam ne düşünüyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Öneriniz için çok teşekkür ederim. Cooler Master alacaksam sadece MH752 almayı düşünüyorum. Alpha S kimine göre sorunlu kimisine göre mükemmel bu yüzden nokta atışı bir şey olsun diyorum.

Öneriniz için çok teşekkür ederim. Cooler Master alacaksam sadece MH752 almayı düşünüyorum. Alpha S kimine göre sorunlu kimisine göre mükemmel bu yüzden nokta atışı bir şey olsun diyorum.
Mh752 stokta yok. Ben beğenmeme rağmen iade ettim crosstalk sorunu oldu sizde de olabilir. Mh751 kullandım 1 sene sorun yoktu.

Hocam Alpha S alın içiniz rahat etsin, baktınız olmadı iade edersiniz zaten.
İyice araştıracağım ama sanırım tercihim bu olacak. Amazon'un iade politikası nasıl peki? Beğenmezsem iade edebiliyor muyum? En başından beri gönlüm bundaydı bolca inceleme izleyip karar vereceğim. Ara ara sizi de etiketlerim uygunsa? Teşekkür ederim.

İyice araştıracağım ama sanırım tercihim bu olacak. Amazon'un iade politikası nasıl peki? Beğenmezsem iade edebiliyor muyum? En başından beri gönlüm bundaydı bolca inceleme izleyip karar vereceğim. Ara ara sizi de etiketlerim uygunsa? Teşekkür ederim.
Amazon iade, garanti gibi konularda en iyi firmalardan biri. 14 gün içinde istediğiniz gibi iade edebilirsin neden göstermeden, sorun olmaz hocam.

Amazon iade, garanti gibi konularda en iyi firmalardan biri. 14 gün içinde istediğiniz gibi iade edebilirsin neden göstermeden, sorun olmaz hocam.

AAA o zaman süper ilgin için tekrardan teşekkürler. Bir ürün hakkında kötü yorum okuyunca uzaklaşıyorum hemen o yüzden elimden geldiğince objektif olmaya çalışıyorum. Alpha S'den de uzaklaşmış gibiyim biliyor musun askdasvds.

Yeni konular

Geri
Yukarı