Razer BlackShark V2 vs Logitech G PRO X

Merhaba ben Razer BlackShark V2 ile Logitech Pro X arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz?

Razer'dan tam verim alabilmek için ücretli yazılımını alman gerekiyor, hem ürüne, hem de yazılıma para vermek yerine Logitech Pro X'i tercih ederim. G HUB ile geniş kapsamlı ayarın ve bluevoice teknolojin var.

Bahsedilen ücretli yazılım V2X modeli için geçerli, Düz V2 modeli ses kartla beraber geldiği için yazılımı da içinde yani ekstra ücret ödemiyorsunuz. Şahsen mikrofonu daha kaliteli olduğundan ve yedek pedleri olduğundan G PRO X derdim. Ses kaliteleri birbirine yakın gibi.

Bahsedilen ücretli yazılım v2X modeli için geçerli, düz V2 modeli ses kartla beraber geldiği için yazılımı da içinde yani ekstra ücret ödemiyorsunuz. Şahsen mikrofonu daha kaliteli olduğundan ve yedek pedleri olduğundan G PRO X derdim. Ses kaliteleri birbirine yakın gibi.

Teşekkürler ben blackshark v2'yi uygun gördüm nedeni ise hem çok rahat olduğu söyleniyor çok hafif ve Razer'in en düşük ses frekansı 12Hz en yükseği ise 28 khz Logitech de ise düşük frekans 20 Hz yüksek frekans da 20khz olduğu için ses kalitesinin daha temiz olduğunu düşünüyorum + THX gibi güzel bir sistemde var.

Teşekkürler ben blackshark v2'yi uygun gördüm nedeni ise hem çok rahat olduğu söyleniyor çok hafif ve Razer'in en düşük ses frekansı 12Hz en yükseği ise 28 khz Logitech de ise düşük frekans 20 Hz yüksek frekans da 20khz olduğu için ses kalitesinin daha temiz olduğunu düşünüyorum + THX gibi güzel bir sistemde var.
Evet Blackshark V2 gerçekten çok hafif ve rahat sadece başta yanlardan sıkıyor ama zamanla gevşiyot. Ses rakamlara bakarak çokta karar vermemek lazım aslında 20-20.000 değerinde olup çok iyi olan kulaklıklarda var ha daha doğal ses verebilir ama kaliteyi belirlemeyebilir. İade kabul eden sitelerden alın derim beğenmezseniz iade edersiniz.

Evet blackshark V2 gerçekten çok hafif ve rahat sadece başta yanlardan sıkıyor ama zamanla gevşiyot. Ses rakamlara bakarak çok da karar vermemek lazım aslında 20-20.000 değerinde olup çok iyi olan kulaklıklarda var ha daha doğal ses verebilir ama kaliteyi belirlemeyebilir. İade kabul eden sitelerden alın derim beğenmezseniz iade edersiniz.

Teşekkürler peki ya MediaMarkt iade alır mı?

Mağazadan elden alınan hiçbir ürün iade alınamıyor, sitesinden alacaksanız iade politikasına bakın, iade alınamaz ürünler de geçmiyorsa sitesinden alabilirsiniz.

Teşekkürler iade alıyorlarmış.

Mağazadan elden alınan hiçbir ürün iade alınamıyor, sitesinden alacaksanız iade politikasına bakın, iade alınamaz ürünler de geçmiyorsa sitesinden alabilirsiniz.

Merhaba ben size bir soru soracaktım elime bugün Razer BlackShark V2 ulaştı fakat şöyle bir şey fark ettim kablosunun kulaklığa bağlı olan kısmında bir oynama var bu normal midir? Bir de THX competitive mode da sesler çok kötüleşiyor bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı