Elektronik Razer BlackShark V2 X 899TL!

Dram olmayınca ne gibi sorunlar oluyor? Bilmediğimden soruyorum.
DRAM, Dinamik Rastgele Erişimli Bellek (Dynamic Random Access Memory) en genel ve kullanımı yaygın RAM türüdür. Temel olarak belirli bir periyotta RAM içindeki bilginin düzenli olarak tazelenmesi mantığı üzerinde kuruludur. Bir DRAM kontrolörü ile tazeleme gerçekleşir. DRAM, SRAM'lere göre daha ucuzdur.

Çıkarılabilir mikrofon ne işe yarar, nerede lazım olur? bilmediğimden soruyorum.

Dram olmayınca ne gibi sorunlar oluyor? bilmediğimden soruyorum.

Çıkarılabilir mikrofon, mikrofon lazım olmadığında çıkardığınızda daha güzel bir görünüm sunar. Yine güzel bir artı. Dram ise M.2 SSD'lerde bulunur. Masaüstünde, atıyorum Chrome'a tıkladığınızda birazcık daha hızlı açılmasını sağlar özetle. Yukarıda arkadaş daha detaylı anlatmış zaten.

Ulan namıssız kulaklık, tam bu gün geçen yıl 399TL'ye aldım. Bu fiyat nedir, çok kaliteli bu arada, bu fiyata rakipsiz bence.

Bir de başka alan arkadaş var mı bu konuda? Şimdj baktım da kutudan jak çoğaltıcı da çıkması gerekiyormuş, benden çıkmadı diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:
Ulan namıssız kulaklık, tam bugün geçen yıl 399TL'ye aldım. Bu fiyat nedir, çok kaliteli bu arada, bu fiyata rakipsiz bence.

Bir de başka alan arkadaş var mı bu konuda? Şimdj baktım da kutudan jak çoğaltıcı da çıkması gerekiyormuş, benden çıkmadı diye hatırlıyorum.

Çıkıyor. Bende çıktı. Herkeste çıkıyor. Size kutusu açılmış ürün göndermiş olabilirler ya da gözden kaçırmışsınızdır.

Jack girişli olduğu için ses yongası iyi olmayan anakartlarda biraz düşük ses verebilir ama rahatlık ve mikrofon olarak iyi kulaklık. Fiyatı 900TL olmasaymış iyiymiş 400'e satılmışlığı var bu arkadaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı