Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Beğenmedim bro malzeme kalitesi o kadar falan iyiy değil kim veriyor sana bu bilgileri anlamıyorum onu bilerek aldım ama bu kadar dandik bir sürücü beklemiyordum. Fırtınayla da ne alakası varmış bu işin ben bu kodumun kuaklıgına 1300 lira veriyorsam her şeyi derim.

Trendyol daha geleli 2 gün falan oldu.

Son durum nedir hocam? Kulaklıkmı bozuk çıktı? İade ettiniz mi? Bende bu kulaklıktan almayı planlıyorum.

Kulaklık gayet f/p bu arada. Size gelen ürün sorunlu diye böyle konuşmanız saçma olmuş. 1300 lirayı da büyük para olarak görmeyin artık.

Kulaklığı ben de aldım. Hepsiburada üzerinden. Beyaz renk aldım. Gerçekten tip olarak da çok güzel duruyor. Tam bir F/P ürünü. Gayet memnunum.

Kullanan var mı? Önerir mi? Küçük kafaya olur mu? Bant olmadıgı için biraz süpheliyim. Ses kalitesi nasıl ses yüksekliği nasıl fiyatına değer mi yoksa daha iysini alınır mı? Bilen biri yazarsa sevinirim.
3-4 aydır kullanıyorum tadından yenmez mikrofonu aşırı güzel ilk aldığında birazcık kafanı ağrıtabilir 2-3 gün ses olarak da aşırı iyi mikrofon açma kapama tuşu da gayet iş görüyor bu fiyata alabileceğin başka kulaklık yok

Kulaklık gayet F/P bu arada. Size gelen ürün sorunlu diye böyle konuşmanız saçma olmuş. 1300 lirayı da büyük para olarak görmeyin artık.

Kardeşlim bir şey bildiğin al sonra görüşelim sesi az Gamepower'dan az sesli kulaklıga niye Gamepower'in iki katını vereyim Full tiz veriyor mikrofonu begenmediler bile bozuk falanda degılddı begenmediğim için iade ettim.

Kardeşlim bir şey bildiğin al sonra görüşelim sesi az Gamepower'dan az sesli kulaklıga niye Gamepower'in iki katını vereyim Full tiz veriyor mikrofonu begenmediler bile bozuk falanda degılddı begenmediğim için iade ettim.
Zaten 7-8 aydir kullanıyorum dediğiniz sorunların hicbiri yok gayet güzel kulaklık.

Anakartınızın ses yongası iyi sayılır. Böyle performans normal değil.
Merhaba bende bu kulaklıktan almayı düşünüyorum ama ana kartındaki ses kartı hakkında bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim, ana kart modeli msi pro b760m-p ddr4

Merhaba bende bu kulaklıktan almayı düşünüyorum ama ana kartındaki ses kartı hakkında bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim, anakart modeli MSI Pro B760M-P DDR4

Merhaba bende bu kulaklıktan almayı düşünüyorum ama ana kartındaki ses kartı hakkında bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim, anakart modeli MSI Pro B760M-P DDR4

Merhaba bende bu kulaklıktan almayı düşünüyorum ama ana kartındaki ses kartı hakkında bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim, ana kart modeli msi pro b760m-p ddr4

Tabii ki. Realtek® ALC897 Codec ses yongası anakartınızda var. Kötü performans vermeyecektir emin olabilirsiniz.

Geri
Yukarı