Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Kötü derken nasıl Gamepower bile fena değil 7.1 de Gamepower'dan iyi olsun yeter.
Benim bozulan kulaklığım Gamepower Rangerdi. Cuma günü bu kulaklığı sipariş ettim. Bugün geldi. İlk gün olmasına rağmen, biraz kulağımı ağrıttı ama sanırım zamanla alışırım. Ses bakımından güzel, sanırım bazı ayarlarını yapamadım.

Benim bozulan kulaklığım Gamepower Ranger'di. Cuma günü bu kulaklığı sipariş ettim. Bugün geldi. İlk gün olmasına rağmen, biraz kulağımı ağrıttı ama sanırım zamanla alışırım. Ses bakımından güzel, sanırım bazı ayarlarını yapamadım.

Windows'tan kulaklığı seçin seslerin daha iyi olması için.

Şu an bu kulaklığı kullanıyorum sesi güzel 7.1 Surround özelliği de var sesi bayağı artırıyor ve Valorant, CS:GO gibi oyunlarda her taraftan ses geliyormuş gibi duyuyorsunuz. Kafaya oturma konusuna gelirsek kafam küçük ve gayet güzel oturuyor hiç şüpheniz olmasın.
hocam ben şuan o kulaklığı almayı düşünüyorum sizin önerinizi nedir? 1 sene olmuş

Ben de kararsızdım ama aldım. Yeni elime ulaştı gayet güzel kulaklık ama fiyatı son aylarda gereğinden fazla artmış gibi.
hocam memnun musunuz şuan bende almak istiyorum 1 sene geçmiş tavsiyeniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı