Razer BlackShark V2 X kulaklıkta ses gelmiyor

tidalconch

Decapat
Daha fazla  
Kulaklığı daha bugün aldım ve taktığımda sağ alttaki hoparlör kısmındaki X işareti kalktı ama herhangi bir uygulamanın sesi gelmiyordu, sonra da 7.1 ve THX spatialleri kurdum ama hala ses gelmiyor.

Yardım ederseniz cok sevinirim. <3

Son düzenleyen: Moderatör:
X işareti nedir anlayamadım? Aynı kulaklıktan var fakat herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

X işareti nedir anlayamadım? Aynı kulaklıktan var fakat herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
kanka kulaklığın kablosunu cekince sağ alttaki ses şeyinde kırmızı dairenin icinde x oluyoya onu dedim bide pc min 7.1 ses desteği yokmuş ses kartı aldım kulaklık calışıyor ama mikrofon yankı yapmaya başladı onu anlamadım şuan

Ses kartı olmadan kasaya dönüşütürücüsü ile 2 kablo ile (kulaklık ve mikrofon) bağlıyorum bir sıkıntı olmuyor. Hiçbir fikrim yok maalesef.

Ses kartı olmadan kasaya dönüşütürücüsü ile 2 kablo ile (kulaklık ve mikrofon) bağlıyorum bir sıkıntı olmuyor. Hiçbir fikrim yok maalesef.
ilk başta bende öyle denedim pc ye bağlı gözükmesine rağmen ses gelmiyordu o yüzden ses kartına gectim bundada mikrofondan ses gelmiyor gelincede yankılı geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…