Razer BlackShark V2 X mikrofonla birlikte tek jak üzerinden çalışır mı?

Seyhmus1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bu kulaklığı almaya düşünüyorum da aklımda bir soru işareti var. Bu kulaklık 3.5 mm tek jak kablosu kullandığından dolayı kafama şu takıldı; benim kasam ASUS TUF GT 301 ve kasamda ayrı ayrı hem mikrofon hem kulaklık jak girişi var. Bu kulaklığın tek jak kablosunu kasamın kulaklık yuvasına taktığımda sorunsuz bir şekilde hem kulaklık hem mikrofonu kullanabilir miyim? Ve de ASUS Prime B660M-K D4 anakartımın ses kartı iyi midir? Şimdiden teşekkür ederim.

Kulaklığı kullanabilirsin, mikrofonu kullanmak istediğinde sıkıntı çıkar. Dönüştürücü alabilirsin.

Teşekkür ederim, jak kablosunu sadece kulaklık girişine takarsam seste kalite kaybı olmaz değil mi? Ayrıca dönüştürücü kullanırsam da ses kaybı olmaz değil mi?

Teşekkür ederim, jak kablosunu sadece kulaklık girişine takarsam seste kalite kaybı olmaz değil mi? Ayrıca dönüştürücü kullanırsam da ses kaybı olmaz değil mi?
Jak kablosunu sadece kulaklık girişine takarsanız aldığınız seslerde kalite kaybetmezsiniz. Dönüştürücüler ise ses kalitesi veya mikrofon kalitesinde düşüklüğe sebep olabiliyor.

Arkadaşlar son bir soru soracağım Gamenote H2002P sipariş ettim de iade edip bu kulaklığı sipariş etmem mantıklı mı farka değer mi sizce?

Son düzenleme:
Jak kablosunu sadece kulaklık girişine takarsanız aldığınız seslerde kalite kaybetmezsiniz. Dönüştürücüler ise ses kalitesi veya mikrofon kalitesinde düşüklüğe sebep olabiliyor.
Hocam benimde Acer Nitro 5 laptopum var. Tek jack girişli ve o şekilde V2Xi taksam hem mikrofon hem kulaklık çalışır mı ? Sorma nedenim HyperX Cloud 2yi o şekilde taktığım mikrofon çalışmıyordu kendi jackında mikrofon destegi olmasına ragmen(3 bölmeli olmasına rağmen yani) v2xte bu sorunu yaşar mıyım laptopda tek girişle kullanan var mı ?

Geri
Yukarı