Razer BlackShark V2 X ses ayarı nasıl olmalı?

rapperz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar tekrardan. 🥲 Razer BlackShark V2 X'i yeni satın aldım. 7.1'ini aktif ettim. Aklıma takılan birkaç nokta var.
1686330951318.png

Buradan hangisini seçmem gerek? 7.1'i kullanmadığım zamanlarda Realtek mi kullanmalıyım? Son olarak, müzik dinlediğimde -son ses- karşı tarafa müzik sesi gidiyor. Bunu nasıl çözerim?

7.1 kullanmadığım zaman Realtek, kullanacağım zaman 7.1 Surround Sound seçeneğini mi seçmem gerekiyor? Yoksa iki şekilde de bir fark yok mu? @erkantechno
Resimdekiler sabit şekilde kalabilir.

Razer Synapse uygulamasını desteklemediği için Realtek Audio Console yardımı ile ayarlarıyla oynayabilirsin.

Resimdekiler sabit şekilde kalabilir.

Razer Synapse uygulamasını desteklemediği için Realtek Audio Console yardımı ile ayarlarıyla oynayabilirsin.
Realtek seçtiğimde daha temiz bir ses geliyor zaten. 7.1'i de sanal olmasından ötürü sanırım pek beğenmedim, boğuk şekilde geliyor. Henüz alışamamış da olabilirim bilemedim.

Video izlediğim zaman karşıya ses gitmesini nasıl çözebiliriz?

Realtek seçtiğimde daha temiz bir ses geliyor zaten. 7.1'i de sanal olmasından ötürü sanırım pek beğenmedim, boğuk şekilde geliyor. Henüz alışamamış da olabilirim bilemedim.

Video izlediğim zaman karşıya ses gitmesini nasıl çözebiliriz?
Razer AppEngine indirdiniz mi ?

ss1.png

Gürültü tutma seçeneğiyle oynayın o sorun düzelir.

Hocam buradan indirin. Razer sitesinden ID şifre alıp üye oldunuz mu?
Razer ID'niz var mı?
Evet hocam, her şeyi yaptım. Ürün aktivasyon kodu falan derken hepsini halletmiştim.
1686339335503.png
1686339372725.png

Dediğiniz uygulama bu değil mi?

Geri
Yukarı