Razer BlackShark v2X alınır mı?

Bütçe
900 TL
V2 X adlı kulaklık fiyatına göre güzel bir kulaklık. Fakat Razer'in "THX Sound" adlı program olmadan o kulaklık bir hiç yorumlarını aldım. Keza ben Cloud II ve V2 X arasında kalmıştım. HyperX Cloud II tercihinde bulundum ve çok arada kalmıştım. En azından risk almıyayım diyorsanız Cloud II'de tercih edebilirsiniz. Cloud II alıcak bütçedeyseniz alabilirsiniz.

Arkadaşlar Kraken V3 X almayı düşünüyorum sizce ikisi arasında hangisini almalıyım?

Değerli yorumunuz için çok ama çok teşekkür ederim aklımdaki birçok soruya cevap oldunuz sağ olun.

Harici bir ses kartım var (Behringer UMC204HD). Kulaklığı ses kartına bağladığımda mikrofonunu kullanamıyorum. THX'i deneme sürümü olarak EQ ayarlarını ise V2'ye göre yapılmış birkaç ayar ile idare ediyorum şuanda. Ses kartına taktığımda kulaklık hoparlöre dönüşüyor. Sesi %40-45'lerde kullanıyorum.

Harici ses kartınızı kullanmadan direkt kasanızın çıkışlarını kullanmayı denediniz mi hocam?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…