Razer BlackShark v2X alınır mı?

Bütçe
900 TL
Hocam o zaman ben şimdi alıyorum.

Sizin kararınız hocam, birkaç konu gördüm ben bu kulaklık ve ses kartlarıyla ilgili ve deneyimlerimi muhtemelen yarın paylaşmış olacağım. Fakat alınabileceğini düşünüyorum yani çok büyük bir sorun olmaz bence. Ek olarak itopya NetKargo ile çalışıyor teslimatınız 1-2 gün uzayabilir. Normal şartlarda kulaklık bugün elimde olmalıydı.

Sizin kararınız hocam, birkaç konu gördüm ben bu kulaklık ve ses kartlarıyla ilgili ve deneyimlerimi muhtemelen yarın paylaşmış olacağım. Fakat alınabileceğini düşünüyorum yani çok büyük bir sorun olmaz bence. Ek olarak itopya NetKargo ile çalışıyor teslimatınız 1-2 gün uzayabilir. Normal şartlarda kulaklık bugün elimde olmalıydı.
HyperX Cloud 2 arasından kaldım ya ;/

V2 X ile karşılaştırma gelmeli. V2 X mi alsam?

Sanırım o modelin fiyatı biraz daha fazlaydı ama gönlünüze hangisi yatarsa onu almanızı tavsiye ederim, sonuçta siz kullanacaksınız + olarak Cloud II'de harici ses kartı veriliyor V2 X'e göre artı bir özellik.
Gönlüme HyperX Cloud 2 yattı. Bismillah diyorum ve HyperX Cloud 2'yi alıyorum.

Gönlüme HyperX Cloud 2 yattı. Bismillah diyorum ve HyperX Cloud 2'yi alıyorum.

Hayırlı olsun o halde hocam. Deneyimlerinizi dört gözle bekliyorum🙂.

Arkadaşlar benim de anakartımda Realtek ALC897 ses kartı mevcut ve tam olarak Cloud 2 ile v2X arasında kaldım. V2X bütçe olarak çok cezbediyor eğer deneyimleme fırsatınız oldu ise deneyiminizi paylaşma şansınız var mı acaba?

Arkadaşlar benim de anakartımda Realtek ALC897 ses kartı mevcut ve tam olarak Cloud 2 ile v2X arasında kaldım. V2X bütçe olarak çok cezbediyor eğer deneyimleme fırsatınız oldu ise deneyiminizi paylaşma şansınız var mı acaba?
Merhaba ben Cloud II aldım. İyi bir tercih yaptım mı arada kaldım. Bazıları iyi diyor bazıları kötü diyor. Şimdi ürünüm kargo da ben size geldiğinde söyliyeyim olur mu? Ama 1-2 gün sonra beni etiketleyin unutmayayım.

Merhaba ben Cloud II aldım. İyi bir tercih yaptım mı arada kaldım. Bazıları iyi diyor bazıları kötü diyor. Şimdi ürünüm kargo da ben size geldiğinde söyleyeyim olur mu? Ama 1-2 gün sonra beni etiketleyin unutmayayım.

Tamamdır, teşekkürler hayırlı olsun şimdiden.

Selamlar hocam, ses kartlarımız neredeyse aynı seviyede. 3-4 gündür kullanıyorum V2 X modelini ve özet geçmek gerekirse tavsiye edebileceğim bir kulaklık. Eğer performansından memnun kalmazsanız orta halli bir ses kartı ile takviye edebilirsiniz keza bence kulaklığın potansiyeli buna müsait. Rahatlık konusunda çok iyi, değinmek istediğim tek nokta gözlük kullanıyorsanız kafa bandı ayarını iyi yapmanız lazım yoksa gözlüklerin sap kısmından biraz baskı yapıyor. (benim gözlüklerim kemik olanlardan ve malumunuz sapları biraz kalın ben buna da pay veriyorum bu noktada) Mikrofon kalitesi çok hoşuma gitti, benim bu tarz bir kulaklık bakmamın ana sebebi mikrofon + kulaklık şeklinde iki eksiğimi de en F/P bütçede halletmekti ve mikrofonundan, harici bir ses kart olmadan, ciddi anlamda iyi bir performans alıyorum. Ses konusunda ise aşırı yüksek bir son sesi yok fakat yeterince iyi, programıyla birlikte 7.1 yaparak oyunlarda daha da iyi bir deneyim elde ediyorsunuz. Kablosu örgü değil fakat malzemesi sizi korkutmasın gayet sağlam duruyor. Benim bu kısa dönemdeki deneyimlerim bunlar, aklınıza takılan herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz ve tabii ki almadan önce @cumali_032 hocamın kulaklığının gelmesini ve onun da deneyimlerini almayı ihmal etmeyin hocam. V2 X, itopya'da hala 899TL civarında geziyor, kargo ile birlikte 914TL'ye mal oluyor size. Ek olarak ben aldıktan 1-2 gün sonra itopya kulaklığın yanında kendi kulaklık standından da hediye ediyordu fakat sanırım şu an tekrardan kalkmış o kampanya. Sık sık kontrol ederseniz tekrardan böyle bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Geri
Yukarı